2 kişilik Dondurma Oyunu: Aslan Max’ın Fabrikası’nda Dondurma Üretin

2 kişilik Dondurma Oyunu: Aslan Max’ın Fabrikası’nda Dondurma Üretin

2 kişilik dondurma yapma oyunu Aslan Max’ın Dondurma Fabrikası’nda Max ve arkadaşları kurdukları dondurma fabrikasında ilk dondurmalarını yapmak için senin yardımını bekliyor.

Dondurma yapımının aksamaması için meyve, süt ve daha birçok şey üretmen gerekiyor. Unutma! Ne kadar çok üretim yaparsan, oyundaki yeni şeylere o kadar çabuk ulaşabilirsin.

Hemen dondurma çiftliğinde çalışmaya başla ve en özel dondurmaları sen üret!

aslanmax1

Arkadaşların ve Diğer Oyuncular ile Etkileşime Geç!

Aslan Max’ın Dondurma Fabrikası, oyunculara eşsiz bir multiplayer deneyimi yaşatacak şekilde tasarlanıyor. Oyuncular aynı anda birbirleri ile hem yardımlaşıyor hem de rekabet ediyor. Oyunu oynayan bireyler ticaret merkezi aracılığı ile birbirlerinin çiftliklerini ziyaret edebiliyor. Bu ziyaretler sırasında her oyuncuya 5 kez kaynak toplama fırsatı veriliyor.

Gelişmiş market alanı sayesinde oyun içerisinde kaynak alışverişi veya takası yapılabiliyor. Böylece oyuncular eksik kaynaklarını ya da paralarını tamamlayarak yeni dondurmaları daha hızlı bir şekilde üretebiliyor.

Aslan Max’ın Dondurma Fabrikası oyuncuların Facebook profillerine bağlanarak paylaşım yapmalarına izin veriyor. Sattığın dondurmalardan kazandığı paraları veya başarıları paylaşabileceğin bu özellik sayesinde oyuna arkadaşlarını davet edebilirsin.

Unutma! Oyuna katılan her 5 arkadaşın için Aslan Max’ın Dondurma Fabrikası sana bedava kristal ve oyun parası veriyor.

Oyunun Eşsiz Özelliği Sayesinde Kendi Dondurmanı Üret!

Benzer oyunlarda bulunmayan özelliği ile Higga’nın Dondurma Laboratuarı 2 kişilik dondurma oyununu eşsiz bir hale getiriyor. Higga’nın Dondurma Laboratuarı’nı kullanarak oyuncular kendi eşsiz dondurmalarını üretme şansına sahip oluyor.

aslanmax2

Sürükle-bırak özelliğine sahip ara yüz ile renkler, şekiller ve malzemeler arasından istediklerini seçip dondurmanı üretebilirsin. Ürettiğin dondurmaya isim verip istersen diğer oyunculara satabilirsin veya onların dondurmaları ile takas yapabilirsin.

Oyun içerisinde her oyuncuya 1 kez tanınan bu özelliği kullanıp kendi eşsiz dondurmanı yapmayı sakın unutma!

Gelişmiş Oyun Mekanikleri ile Eğlence Asla Bitmiyor

Mobil cihazlar için geliştirilen 2 kişilik dondurma oyunu ilk başta 30 level olarak tasarlanıyor. Bir bitiş çizgisi veya süresi olmayan oyunda oyuncular 15 çeşit ana dondurmayı üretebiliyor. Oyuna başlandığında Max oyuncuları karşılayarak onlara oyun hakkında kısa bilgiler veriyor.

Oyuncular ilk üretimlerini “buzparmak” isimli dondurmayı yaparak tamamlıyor.

Oyunun market alanında her oyuncu kendi seviyesine göre olan malzemeleri görebiliyor. 6 ana kategoriye sahip markette tarlada veya ağaçta yetişen meyvelerin, mandıra ürünlerinin ve taşıma araçlarının alışverişi yapılıyor.

Oyun içerisinde malzemelerin depolandığı silo hariç tüm binalar marketten satın alınıyor. Ayrıca ağaç ev, sinema salonu, havuz gibi dekoratif eşyalar çiftliğine yerleştirmen için seni bekliyor.

aslanmax3

Bonus Özellikler, Rozetler ve Mini Oyunlar ile Sınırsız Eğlence Seni Bekliyor!

Daha fazla zevk alman için oyun içerisinde kullanabileceğin kodlar, rozet sistemi ve mini oyunlar Aslan Max’ın Dondurma Fabrikası’nda seni bekliyor.

Oyunda kullanabileceğin 4 çeşit şifre sayesinde oyunda gelişimini hızlandıracak kristalleri kazanma, bonus oyunları oynama, kişiselleştirilebilen dondurma üretimi ve görsel paketleri kazanma şansın bulunuyor. Her oyuncuya tanınan toplama özelliği ile belirli sayıda dondurmaya ulaşıldığında oyuncular özel rozetler kazanıyor.

İlki 4. seviyeye ulaştığında açılan toplam 4 adet mini oyun bulunuyor. Diğer 3 oyuna dondurma çubuklarından çıkan şifreleri kullanarak ulaşabilirsin.

Aslan Max’ın Fabrikası Dondurma Oyununu indirmek için:

Masaüstü Versiyon: http://secure.aslanmax.com/oyunlar/dondurma-fabrikam/

ANDROID: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.calide.maxdondurmafabrikam&hl=tr

IOS: https://itunes.apple.com/tr/app/aslan-max-n-fabrikas/id1123540684?mt=8

Minik uyarı: Bu içeriği yazalı yaklaşık 4 sene geçti. İçindeki bilgilerin eskimiş olabileceğine karşı dikkatli olmanızı öneririm. Eğer güncel bir sorunuz varsa yorumda belirtmenizi rica ediyorum.
Yazar:
Sponsorlu İçerik
Tartışmaya Katılın

5 yorum

Menü

Takipleşelim :)

Merhaba, ben Fatih Özdemir: Burada; deneyimlerimi, seyahatlerimi, araştırmalarımı, beğenilerimi ve eleştirilerimi sizler için arşivliyorum.

Hakkımda bilgi almak için buraya tıklayınız. Eğer sosyal medya hesaplarımdaki paylaşımlarımı takip etmek isterseniz;

İnternet bağlantınızda bir sorun görünüyor. Ama yine de Fozdemir Blog'u ziyaret etmeye devam edebilirsiniz.