Fozdemir Blog
Anasayfa > Sponsorlu İçerik > 2017 Yılı Uçak Bileti Fiyatları

2017 Yılı Uçak Bileti Fiyatları

Havayolu ulaşımı ile şehirden şehre ya da yeni ülkelere giden kişilerin en büyük şikâyetleri genel olarak bilet fiyatlarının fazla oluşu oluyor. Geçmiş yıllarda ülkemizde ki kişi başına düşen gelir düşünüldüğünde uçak fiyatlarının son derece yüksek olduğu rahatlıkla söylenebilirken günümüzde bu oran biraz daha uygun seviyelere geldi. Bunda sektör içerisinde yaşanan rekabetin de çok büyük önemi bulunuyor. Artık havayolu firmaları da uçak bileti fiyatları üzerinden ciddi kırımlar yaparak sektörde tutunmayı amaçlıyor. Bu da yolcuların çok daha uygun fiyatlar ile yolculuk yapmalarına imkân sağlıyor. Uçak Bileti fiyatları üzerinde düşüşlerin yaşanması yolcu sayısını ciddi bir miktarda arttırırken firmaların kazançları da bilet fiyatlarının düşmesine rağmen artış gösterdi.

Türkhavayolları ve diğer firmalar bilet satışlarını artık internet üzerinden gerçekleştiriyorlar. Bilet almak için satış noktalarına giden kişilerin dahi bilet alışverişleri internet üzerinden yapılıyor. Bu sebeple de insanlarda bu işlemlerle uğraşmak yerine rahatlıkla internet sitelerinden alışverişlerini tamamlıyorlar. Türkhavayolları ya da diğer firmaların biletlerini alacak olan kişiler ilk olarak internet sitesine giderek birçok farklı bölge için fiyatlarını alıyorlar. Eğer fiyatlar üzerinden kendilerini olumsuz bir şekilde etkileyen bir etmen olmazsa da ödeme aşamasına geçiliyor. Birçok insan her ne kadar artık internet sitesinden alışverişler çok yaygın hale gelmiş olsa da kredi kartlarını internette kullanmak istemiyorlar.

Kredi kartı kullanımı her ne kadar güvenlik açısından çok iç açıcı bir yöntem olmasa da Alo Bilet Hattı sitesi üzerinden kredi kartınız ile en güvenli şekilde uçak bileti için en kolay ödeme seçeneği oluyor. Genel olarak ziyaretçiler siteye girdikten sonra kredi kartları ile birkaç dakika içerisinde alışverişlerini tamamlayarak siteden ayrılıyorlar. Alo Bilet Hattı gibi en çok tercih edilen internet siteleri de sürekli olarak kredi kartına uygun fiyatlarla taksit imkânı sunuyor. Sunulan bu imkânlar sayesinde kişiler taksitli bilet alarak ödeme aşamasında hiçbir problem yaşamıyorlar. Bunun yanı sıra kişiler kredi kartları ile alışverişlerini yaptıktan birkaç dakika sonra mail adreslerine elektronik biletleri iletiliyor. Sonrasında kişiler biletleri hakkında aradıkları tüm bilgileri bu maillerden görme imkânı elde ediyorlar. Bu yöntemler insanlar için en kolay yöntem olarak görülüyor.

Sponsorlu İçerik

Bu bir tanıtım yazısıdır. İçeriğinden kaynaklı problemlerden ötürü Fozdemir Blog sorumlu tutulamaz. Eğer siz de reklam vermek istiyorsanız lütfen iletişime geçin

2 yorum

Yorum bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  • THY fiyatına diğer uçak firmaları ile gidiş dönüş bileti alıp birde yemek yeriz sanırım. 4 kişilik bir aile ile gidildiğinde gerçekten şartlar ağır. Bizde uçak hala lüks sayılıyor.daha doğrusu THY seferleri lüks.

  • açıkcası türkhavayolları dışında diğer , yerli firmaları verdiği hizmettense , şehirler arası otobüs firmalarının verdiği hizmet daha iyiYeni Youtube kanalımı keşfettiniz mi?