Alexander Rybak ile röportajımdan 1 yıl sonra buluştum :)

Alexander Rybak - Fatih Özdemir
Alexander Rybak - Fatih Özdemir

Eurovision birincileriyle yaptığım röportajların ilki; Rusya‘da Fairytale şarkısı ile aldığı rekor puanla, birinciliği ülkesi Norveç‘e kazandıran Alexander Rybak ile olmuştu. Aradaki mesafeler nedeniyle ondan bir gün buluşma sözü alarak röportajı mail üzerinden gerçekleştirmiştim. Röportajı okumak için buraya tıklayınız. (Bir diğer Eurovision birincisi Ruslana ile yaptığım röportaj için de buraya tıklayabilirsiniz)


Aradan geçen bir yıl sonra İstanbul‘da konser vermeye gelen Alex ile nihayetinde tanışma fırsatı elde ettim. Böylelikle birlikte çektirdiğim fotoğrafı, bir yıl gecikmeli de olsa  röportaja eklemiş oldum :)

Alexander, çok yetenekli ve çok aktif bir genç açıkçası. Ben bile onun yanında enerjisiz kaldım. Ama onun sayesinde hayattan daha da güç aldığım söylenebilir. Çünkü onun başarısı, beni de başarmaya teşfik ediyor.

17 Eylül akşamı Taksim Jolly Joker İstanbul‘da gerçekleşen konserde Alexander Rybak‘a karşı ilgi de yoğundu. İnternetten izlediğim videolarında hayran kaldığım kemanını, canlı canlı dinlemek de ayrı bir keyifti. Kulağımızın pasını sildiği için kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır.

Ayrıca bu büyük buluşmamda, bana destek olan Jolly Joker İstanbul‘a da çok teşekkür ediyorum. Bu orada izlediğim ikinci etkinlikti. Ünlü sanatçıları hayranlarıyla buluşturan Taksim Jolly Joker İstanbul, gerçekten de mükemmel bir yer. Mekanda yapılan diğer etkinlikleri de takip etmenizi şiddetle tavsiye ediyorum.

Röportajı eğer hala okumadıysanız, buraya tıklayın

Bu yazıya yorumunuzu bırakmak için buraya tıklayınız

Blogumun e-posta bültenine abone olun

Minik uyarı: Bu içeriği yazalı yaklaşık 7 sene geçti. İçindeki bilgilerin eskimiş olabileceğine karşı dikkatli olmanızı öneririm. Eğer güncel bir sorunuz varsa yorumda belirtmenizi rica ediyorum.

Yorum bırakın

1 yorum
  • ooof hara gedirem bu qaliboy gelib cixir qabagima yegin bu oglan cernobil partlayisinda belarusdaymis bir gozlerine Bax radiasiyanin tesirinden ne gune qalib butun.tukleri tokulub mugennisi Bele olanin gör fanatlari ne gundedi.belarus xalqi Senen fexr edir sen bu turklerin qizlarini yaxsi edib oynadirsan onlarnan Bizim problerimiz var xaxa özude tarixen nolar birazda polsalilarla eylen

İnternet bağlantınızda bir sorun görünüyor. Ama yine de Fozdemir Blog'u ziyaret etmeye devam edebilirsiniz.