Fozdemir Blog
Alexander Rybak - Fatih Özdemir
Alexander Rybak - Fatih Özdemir
Anasayfa > Ruhumun Gıdası > Eurovision 🎙 > Alexander Rybak ile röportajımdan 1 yıl sonra buluştum :)

Alexander Rybak ile röportajımdan 1 yıl sonra buluştum :)

Yaptığım röportajdan tam bir yıl sonra İstanbul’a gelen Alexander ile ilk buluşmamız ve Jolly Joker İstanbul’daki konser

closeBu yazı 5 yıl 1 ay 24 gün önce yayınlanmış olduğundan güncelliğini yitirmiş veya içeriğindeki bilgilerin geçerliliği kaybolmuş olabilir. Eğer yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız lütfen bana ulaşın!

Eurovision birincileriyle yaptığım röportajların ilki; Rusya‘da Fairytale şarkısı ile aldığı rekor puanla, birinciliği ülkesi Norveç‘e kazandıran Alexander Rybak ile olmuştu. Aradaki mesafeler nedeniyle ondan bir gün buluşma sözü alarak röportajı mail üzerinden gerçekleştirmiştim. Röportajı okumak için buraya tıklayınız. (Bir diğer Eurovision birincisi Ruslana ile yaptığım röportaj için de buraya tıklayabilirsiniz)

Aradan geçen bir yıl sonra İstanbul‘da konser vermeye gelen Alex ile nihayetinde tanışma fırsatı elde ettim. Böylelikle birlikte çektirdiğim fotoğrafı, bir yıl gecikmeli de olsa  röportaja eklemiş oldum :)

Alexander, çok yetenekli ve çok aktif bir genç açıkçası. Ben bile onun yanında enerjisiz kaldım. Ama onun sayesinde hayattan daha da güç aldığım söylenebilir. Çünkü onun başarısı, beni de başarmaya teşfik ediyor.

17 Eylül akşamı Taksim Jolly Joker İstanbul‘da gerçekleşen konserde Alexander Rybak‘a karşı ilgi de yoğundu. İnternetten izlediğim videolarında hayran kaldığım kemanını, canlı canlı dinlemek de ayrı bir keyifti. Kulağımızın pasını sildiği için kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır.

Ayrıca bu büyük buluşmamda, bana destek olan Jolly Joker İstanbul‘a da çok teşekkür ediyorum. Bu orada izlediğim ikinci etkinlikti. Ünlü sanatçıları hayranlarıyla buluşturan Taksim Jolly Joker İstanbul, gerçekten de mükemmel bir yer. Mekanda yapılan diğer etkinlikleri de takip etmenizi şiddetle tavsiye ediyorum.

Röportajı eğer hala okumadıysanız, buraya tıklayın

Fatih Özdemir

Ben Fatih Özdemir, şu an ziyaret etmekte olduğunuz fozdemir.com’da 8 yıldır blog yazıyorum. Detaylı bilgi almak için "Hakkımda" bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

1 yorum

Yorum bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  • ooof hara gedirem bu qaliboy gelib cixir qabagima yegin bu oglan cernobil partlayisinda belarusdaymis bir gozlerine Bax radiasiyanin tesirinden ne gune qalib butun.tukleri tokulub mugennisi Bele olanin gör fanatlari ne gundedi.belarus xalqi Senen fexr edir sen bu turklerin qizlarini yaxsi edib oynadirsan onlarnan Bizim problerimiz var xaxa özude tarixen nolar birazda polsalilarla eylenYeni Youtube kanalımı keşfettiniz mi?