Batesmotelpro’yu nasıl geç keşfettim?

Batesmotelpro’yu nasıl geç keşfettim?

Batesmodelpro
Batesmodelpro

Youtube üzerinde gezinirken hoşuma giden bir videoları vasıtasıyla kanallarına ulaştığım Batesmotelpro ekibi ile tanıştırmak istiyorum sizleri.

Aslında hazırladıkları videolardan bazılarını izlemiştim, bir aralar çok konuşuluyordu. Fakat videoyu kim hazırlamış diye dönüp bakmadığım için onları biraz geç tanıdım.

Kendilerini kreatif video prodüksiyon ekibi olarak tanımlayan Batesmotelpro, dijital reklam ajansları ile çalışarak, viralleşebilecek derecede videolar ortaya çıkarıyor. Ve başarıyor da…

Yaratıcılıkları da işin içine girince, tadından yenmez şarkılar eşliğinde viral videolar çıkaran Batesmotelpro ekibi, bunları Youtube kanalları üzerinde arşivliyor.

Patlak Sokaklar isimli filmleriyle sinema sektörüne de dalış yapan ekip, başarısını git gide artırıyor.

Eğer siz de onları benim gibi geç tanıdıysanız; aşağıda paylaştığım bazı viral videolarını izleyebilirsiniz. Gördüğünüzde ‘haa onlar bunlar mıymış’ diyerek felsefeye bağlayacaksınız :)

Batesmotelpro – Tuttur En Kral Sensin

Batesmotelpro – Buz Gibi Biraderler

Batesmotelpro – Lambaya Fünf De

Batesmotelpro – Sütü Seven Kamyoncu

Minik uyarı: Bu içeriği yazalı yaklaşık 7 sene geçti. İçindeki bilgilerin eskimiş olabileceğine karşı dikkatli olmanızı öneririm. Eğer güncel bir sorunuz varsa yorumda belirtmenizi rica ediyorum.
blank
Yazar:
Fatih Özdemir
Tartışmaya Katılın

4 yorum

Menü

Takipleşelim :)

Merhaba, ben Fatih Özdemir: Burada; deneyimlerimi, seyahatlerimi, araştırmalarımı, beğenilerimi ve eleştirilerimi sizler için arşivliyorum.

Hakkımda bilgi almak için buraya tıklayınız. Eğer sosyal medya hesaplarımdaki paylaşımlarımı takip etmek isterseniz;