Fozdemir Blog
Batesmodelpro
Batesmodelpro
Anasayfa > Ruhumun Gıdası > Batesmotelpro’yu nasıl geç keşfettim?

Batesmotelpro’yu nasıl geç keşfettim?

Kendilerini kreatif video prodüksiyon ekibi olarak tanımlayan Batesmotelpro, dijital reklam ajansları ile çalışarak, viralleşebilecek derecede videolar ortaya çıkarıyor

closeBu yazı 5 yıl 3 ay 20 gün önce yayınlanmış olduğundan güncelliğini yitirmiş veya içeriğindeki bilgilerin geçerliliği kaybolmuş olabilir. Eğer yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız lütfen bana ulaşın!

Youtube üzerinde gezinirken hoşuma giden bir videoları vasıtasıyla kanallarına ulaştığım Batesmotelpro ekibi ile tanıştırmak istiyorum sizleri.

Aslında hazırladıkları videolardan bazılarını izlemiştim, bir aralar çok konuşuluyordu. Fakat videoyu kim hazırlamış diye dönüp bakmadığım için onları biraz geç tanıdım.

Kendilerini kreatif video prodüksiyon ekibi olarak tanımlayan Batesmotelpro, dijital reklam ajansları ile çalışarak, viralleşebilecek derecede videolar ortaya çıkarıyor. Ve başarıyor da…

Yaratıcılıkları da işin içine girince, tadından yenmez şarkılar eşliğinde viral videolar çıkaran Batesmotelpro ekibi, bunları Youtube kanalları üzerinde arşivliyor.

Patlak Sokaklar isimli filmleriyle sinema sektörüne de dalış yapan ekip, başarısını git gide artırıyor.

Eğer siz de onları benim gibi geç tanıdıysanız; aşağıda paylaştığım bazı viral videolarını izleyebilirsiniz. Gördüğünüzde ‘haa onlar bunlar mıymış’ diyerek felsefeye bağlayacaksınız :)

Batesmotelpro – Tuttur En Kral Sensin

Batesmotelpro – Buz Gibi Biraderler

Batesmotelpro – Lambaya Fünf De

Batesmotelpro – Sütü Seven Kamyoncu

Fatih Özdemir

Ben Fatih Özdemir, şu an ziyaret etmekte olduğunuz fozdemir.com’da 8 yıldır blog yazıyorum. Detaylı bilgi almak için "Hakkımda" bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

4 yorum

Yorum bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Yeni Youtube kanalımı keşfettiniz mi?