Batesmotelpro’yu nasıl geç keşfettim?

Batesmodelpro
Batesmodelpro

Youtube üzerinde gezinirken hoşuma giden bir videoları vasıtasıyla kanallarına ulaştığım Batesmotelpro ekibi ile tanıştırmak istiyorum sizleri.


Aslında hazırladıkları videolardan bazılarını izlemiştim, bir aralar çok konuşuluyordu. Fakat videoyu kim hazırlamış diye dönüp bakmadığım için onları biraz geç tanıdım.

Kendilerini kreatif video prodüksiyon ekibi olarak tanımlayan Batesmotelpro, dijital reklam ajansları ile çalışarak, viralleşebilecek derecede videolar ortaya çıkarıyor. Ve başarıyor da…

Yaratıcılıkları da işin içine girince, tadından yenmez şarkılar eşliğinde viral videolar çıkaran Batesmotelpro ekibi, bunları Youtube kanalları üzerinde arşivliyor.

Patlak Sokaklar isimli filmleriyle sinema sektörüne de dalış yapan ekip, başarısını git gide artırıyor.

Eğer siz de onları benim gibi geç tanıdıysanız; aşağıda paylaştığım bazı viral videolarını izleyebilirsiniz. Gördüğünüzde ‘haa onlar bunlar mıymış’ diyerek felsefeye bağlayacaksınız :)

Batesmotelpro – Tuttur En Kral Sensin

Batesmotelpro – Buz Gibi Biraderler

Batesmotelpro – Lambaya Fünf De

Batesmotelpro – Sütü Seven Kamyoncu

Bu yazıya yorumunuzu bırakmak için buraya tıklayınız

Blogumun e-posta bültenine abone olun

Minik uyarı: Bu içeriği yazalı yaklaşık 7 sene geçti. İçindeki bilgilerin eskimiş olabileceğine karşı dikkatli olmanızı öneririm. Eğer güncel bir sorunuz varsa yorumda belirtmenizi rica ediyorum.

Yorum bırakın

4 yorum

İnternet bağlantınızda bir sorun görünüyor. Ama yine de Fozdemir Blog'u ziyaret etmeye devam edebilirsiniz.