Fozdemir.COM iki dalda birden ödüle layık görüldü!

Fozdemir.COM iki dalda birden ödüle layık görüldü! 1

Fozdemir adı altında gezdiğim ve yaşadığım yerlerle ilgili şehir izlenimlerimi sunduğum Fozdemir.COM; Türkiye Bilişim Derneği yapısı altında düzenlenen Bilişim Yıldızları yarışmasında E-Blog ve E-Genç kategorileri olmak üzere iki dalda ödüle layık görüldü!

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu, T.C. Ulaştırma Bakanlığı, Türkiye Bilişim Vakfı gibi kurum ve kuruluşlar tarafından da desteklenen organizasyonun ödül töreni 16 Aralık 2011 akşamı Kadir Has Üniversitesi’nin Cibali kampüsünde yapıldı. Ama ne yazıkki ben, eğitimim gereği başka bir şehirde olduğum için geceye katılamadım.

Yarışma Türkiye’de bu yıl 3. kez düzenleniyor. Geçen yıl yine Fozdemir.COM adına E-Genç kategorisine katılmıştım. Fakat Fozdemir.COM o zamanlar daha yeni yeni ayaklarının üzerinde durmaya başladığı için halk oylamasına sunulmasına rağmen herhangi bir derece alamamıştı.

Bu yıl ise iki kategoride birden halk oylamasına sunulmaya hak kazandım. Fozdemir.COM, halktan aldığı oylarla ve profesyonel jürinin değerlendirmeleriyle katıldığı E-Blog ve E-Genç kategorilerinde dereceye girdi. Ve E-Blog kategorisinde ikinci, E-Genç kategorisinde ise üçüncü oldu. E-Blog kategorisi Türkiye’deki başarılı bloglardan oluşurken, E-Genç kategorisi ise 25 yaş altı genç girişimcilerin yaptığı projelerden oluşmaktaydı.

Yarışmada ödül töreni 16 Aralık 2011 akşamı Kadir Has Üniversitesi Cibali kampüsünde yapıldı. Yazının başında da belirttiğim gibi eğitimim gereği başka şehirde olduğum için ödülümü almaya gidemedim. İki kategoride de Fozdemir.COM anons edildiğinde sahne ne yazık ki boş kaldı :)

Ama şu da bir gerçek ki; İstanbul’da olamamanın verdiği hüzün, bu gece doruğa ulaştı :) “Bir sonraki başarılara…” diyerek biraz olsun üzüntümü geçirmeye çalışıyorum :)

İŞTE SONUÇLAR

E-BLOG

1- paymag.net

2- fozdemir.com

3- rsskitap.com

E-GENÇ

1- bustaj.com

2- tamindir.com

3- fozdemir.com

Diğer kategoriler için: www.bilisimyildizlari.com

Minik uyarı: Bu içeriği yazalı yaklaşık 9 sene geçti. İçindeki bilgilerin eskimiş olabileceğine karşı dikkatli olmanızı öneririm. Eğer güncel bir sorunuz varsa yorumda belirtmenizi rica ediyorum.
blank
Yazar:
Fatih Özdemir
Tartışmaya Katılın

13 yorum

Takipleşelim :)

Merhaba, ben Fatih Özdemir: Burada; deneyimlerimi, seyahatlerimi, araştırmalarımı, beğenilerimi ve eleştirilerimi sizler için arşivliyorum.

Hakkımda bilgi almak için buraya tıklayınız. Eğer sosyal medya hesaplarımdaki paylaşımlarımı takip etmek isterseniz;

İnternet bağlantınızda bir sorun görünüyor. Ama yine de Fozdemir Blog'u ziyaret etmeye devam edebilirsiniz.