Fozdemir Blog
Anasayfa > Bizzat Kendim > Fozdemir.COM iki dalda birden ödüle layık görüldü!

Fozdemir.COM iki dalda birden ödüle layık görüldü!

Türkiye Bilişim Derneği yapısı altında düzenlenen Bilişim Yıldızları yarışmasında E-Blog ve E-Genç kategorileri olmak üzere iki dalda ödüle layık görüldük

closeBu yazı 6 yıl 10 ay 1 gün önce yayınlanmış olduğundan güncelliğini yitirmiş veya içeriğindeki bilgilerin geçerliliği kaybolmuş olabilir. Eğer yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız lütfen bana ulaşın!

Fozdemir adı altında gezdiğim ve yaşadığım yerlerle ilgili şehir izlenimlerimi sunduğum Fozdemir.COM; Türkiye Bilişim Derneği yapısı altında düzenlenen Bilişim Yıldızları yarışmasında E-Blog ve E-Genç kategorileri olmak üzere iki dalda ödüle layık görüldü!

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu, T.C. Ulaştırma Bakanlığı, Türkiye Bilişim Vakfı gibi kurum ve kuruluşlar tarafından da desteklenen organizasyonun ödül töreni 16 Aralık 2011 akşamı Kadir Has Üniversitesi’nin Cibali kampüsünde yapıldı. Ama ne yazıkki ben, eğitimim gereği başka bir şehirde olduğum için geceye katılamadım.

Yarışma Türkiye’de bu yıl 3. kez düzenleniyor. Geçen yıl yine Fozdemir.COM adına E-Genç kategorisine katılmıştım. Fakat Fozdemir.COM o zamanlar daha yeni yeni ayaklarının üzerinde durmaya başladığı için halk oylamasına sunulmasına rağmen herhangi bir derece alamamıştı.

Bu yıl ise iki kategoride birden halk oylamasına sunulmaya hak kazandım. Fozdemir.COM, halktan aldığı oylarla ve profesyonel jürinin değerlendirmeleriyle katıldığı E-Blog ve E-Genç kategorilerinde dereceye girdi. Ve E-Blog kategorisinde ikinci, E-Genç kategorisinde ise üçüncü oldu. E-Blog kategorisi Türkiye’deki başarılı bloglardan oluşurken, E-Genç kategorisi ise 25 yaş altı genç girişimcilerin yaptığı projelerden oluşmaktaydı.

Yarışmada ödül töreni 16 Aralık 2011 akşamı Kadir Has Üniversitesi Cibali kampüsünde yapıldı. Yazının başında da belirttiğim gibi eğitimim gereği başka şehirde olduğum için ödülümü almaya gidemedim. İki kategoride de Fozdemir.COM anons edildiğinde sahne ne yazık ki boş kaldı :)

Ama şu da bir gerçek ki; İstanbul’da olamamanın verdiği hüzün, bu gece doruğa ulaştı :) “Bir sonraki başarılara…” diyerek biraz olsun üzüntümü geçirmeye çalışıyorum :)

İŞTE SONUÇLAR

E-BLOG

1- paymag.net

2- fozdemir.com

3- rsskitap.com

E-GENÇ

1- bustaj.com

2- tamindir.com

3- fozdemir.com

Diğer kategoriler için: www.bilisimyildizlari.com

Fatih Özdemir

Ben Fatih Özdemir, şu an ziyaret etmekte olduğunuz fozdemir.com’da 8 yıldır blog yazıyorum. Detaylı bilgi almak için "Hakkımda" bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

13 yorum

Yorum bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Yeni Youtube kanalımı keşfettiniz mi?