Fozdemir Blog
Anasayfa > Ruhumun Gıdası > Eurovision 🎙 > Binbir surat Alexander Rybak

Binbir surat Alexander Rybak

Benzemez Kimse Sana’nın Rusya versiyonu olan “One to one” programına katılan Eurovision birincisi Alexander Rybak, girdiği kılıklarla yarışmanın favori ismi haline gelmiş.

closeBu yazı 3 yıl 5 ay önce yayınlanmış olduğundan güncelliğini yitirmiş veya içeriğindeki bilgilerin geçerliliği kaybolmuş olabilir. Eğer yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız lütfen bana ulaşın!

Geçtiğimiz yıllarda röportaj yaptığım Norveçli Eurovision birincisi Alexander Rybak, sizin bildiğiniz tabirle “kemancı çocuk” hakkında bir çok bilgiye sahip olmaya başladım. Yarışmayı kazandığı günden beri de bu yetenekli kardeşimizin yaptığı işleri sürekli takip ediyorum. Röportajı henüz okumayanlar şu linkten ulaşabilirler: http://www.fozdemir.com/alexander-rybak

Bu yazıyı yazmayacaktım aslında ama yaptığı son çalışma gerçekten “pes artık” dedirtti ve sizlere videolarla derleyerek bu yazıyı yazma gereği duydum.

Bizim ülkemizde de yapılan bir yarışma var, bilirsiniz: Benzemez Kimse Sana. Ünlü isimler bu yarışmada bilindik sanatçıların kılığına girerek, kendilerini onlara benzetmeye çalışırlar. Bunun Rusya’daki formatı olan “One to one” programına katılan Eurovision birincisi Alexander Rybak, girdiği kılıklarla yarışmanın favori ismi haline gelmiş.

Videoların tamamına Alexander Rybak’ın Youtube hesabından ulaşabilirsiniz. Ben burda sizlere en çok beğendiklerimi paylaşmak istiyorum.

Conchita Wurst

Geçtiğimiz yıl Eurovision’u kazanan Conchita Wurst‘ın kılığına giren Alexander Rybak, üstlendiği rolün gerçekten hakkını vermiş. Benzer de bu kadar mı benzer yani!

Dima Bilan

Eurovision birincilerinin kılıklarına girmeye devam eden Alexander Rybak, 2008 yılında ülkesi Rusya’ya birincilik kazandıran Dima Bilan’ın performansını taklit etmiş. Yine en başarılı bulduğum performanslarından bir tanesi.

Enrique Iglesias

Bu performansında da Enrique Iglesias’ı hiç aratmamış.

Yetenekleri gerçekten de beni mutlu ediyor. Genç yaşında yaptığı işleri beğenerek takip ediyor ve geldiği noktayı takdir ediyorum. Umarım dünyada daha da çok tanınır.

Fatih Özdemir

Ben Fatih Özdemir, şu an ziyaret etmekte olduğunuz fozdemir.com’da 8 yıldır blog yazıyorum. Detaylı bilgi almak için "Hakkımda" bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

1 yorum

Yorum bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Yeni Youtube kanalımı keşfettiniz mi?