BKM Express’ten 1 milyon Mil hediye

BKM Express’ten 1 milyon Mil hediye 1

Online alışveriş yaparken kredi kartı bilgilerinizi girmek eminim ki çoğu kişi gibi sizi de tedirgin ediyordur. Kart numaramı verdim ama sonrası ne olacak diye online alışveriş yapmakta tereddüt ediyorsanız artık bu sıkıntılarınızın çok kolay bir çözümü var: Türkiye’nin dijital cüzdan uygulaması BKM Express ile kredi kartı bilgilerinizi girmeden online alışveriş yapabilirsiniz.

Daha önce duymadıysanız ve yeni üye olacaksanız şimdi tam vakti! Çünkü Ekim ayı boyunca tam 1 milyon Mil, BKM Express’ten hediye olarak dağıtılıyor.

bkm-express Türkiye’nin dijital cüzdanı BKM Express’e ilgi çığ gibi büyüyünce Bankalararası Kart Merkezi (BKM) bu ilgiyi benzersiz bir kampanyayla ödüllendirmeye karar verdi. Ulaşımdan akaryakıta, tekstilden gıdaya onlarca sektörde alışveriş deneyimine farklı bir boyut katan BKM Express şimdi de 10 kişiye 100 bin Mil hediye ediyor. 1 milyonu geçen üye sayısını tam 1 milyon Mil ile kutlamak isteyen BKM Express bu kampanya için Miles&Smiles ile iş birliğine gitti. Ayakları yerden kesecek bu kampanyada, üye işyerlerinden BKM Express ile alışveriş yapan kullanıcılar her alışverişlerinde bir çekiliş hakkı kazanıyor. Kampanya 31 Ekim 2015’e kadar sürecek.

Kampanya hakkında detaylı bilgi için buraya tıklayınız

BKM Express ile henüz tanışmayanlar için uygulamadan kısaca bahsetmekte yarar var. BKM Express; basit, hızlı, güvenli ve kolay bir ödeme sistemi. BKM tarafından 2012’de hayata geçirilen bu uygulama sayesinde internet üzerinden kart bilgisi paylaşılmadan alışveriş yapılıyor. Kart bilgisi paylaşılmadığı için güvenlikle ilgili endişeler tamamen ortadan kalkıyor. Üstelik BKM Express’in iPhone ve Android uygulamaları üzerinden para transferi de yapılabiliyor, hem de 7 gün 24 saat… Dijital cüzdan uygulaması BKM Express’i ücretsiz olarak akıllı telefonuna indirip kartlarını dijital cüzdanına ekleyenler hem kartlarını yanında taşımak zorunda kalmıyor hem de ödemelerde daha yüksek hıza kavuşuyor. Şimdi uygulamayı indirmenin ve kampanyada çekilişe katılmanın tam zamanı.

Minik uyarı: Bu içeriği yazalı yaklaşık 5 sene geçti. İçindeki bilgilerin eskimiş olabileceğine karşı dikkatli olmanızı öneririm. Eğer güncel bir sorunuz varsa yorumda belirtmenizi rica ediyorum.
blank
Yazar:
Sponsorlu İçerik
Tartışmaya Katılın

Takipleşelim :)

Merhaba, ben Fatih Özdemir: Burada; deneyimlerimi, seyahatlerimi, araştırmalarımı, beğenilerimi ve eleştirilerimi sizler için arşivliyorum.

Hakkımda bilgi almak için buraya tıklayınız. Eğer sosyal medya hesaplarımdaki paylaşımlarımı takip etmek isterseniz;

İnternet bağlantınızda bir sorun görünüyor. Ama yine de Fozdemir Blog'u ziyaret etmeye devam edebilirsiniz.