Bortaçina, Cunda Adası’ndaki yel değirmenini restore ediyor

Bortaçina, Cunda Adası'ndaki yel değirmenini restore ediyor 1

Avşa Adası‘ndaki şarapları, zeytinyağları, restoranı ve otelleriyle ünlü Bortaçina, Balıkesir‘in Ayvalık ilçesinde bulunan Cunda Adası‘ndaki tarihi yel değirmenini restore ediyor.


Ege’nin en çok rağbet gören yerlerinden biri olan Cunda Adası, bu projeyle birlikte tarih ve doğayı bir arada bulunduran bir mekana kavuşmuş olacak. Restorana dönüşecek olan tarihi değirmen Bortaçina tarafından işletilecek.

Bortaçina, Avşa Adası‘ndaki şarap tesisleri ile ünlenmiş bir marka olarak karşımıza çıkıyor. Marmara‘nın incisi Avşa Adası‘nda Yiğitler Yat Limanı‘nındaki şarap tesislerinde üretilen şarapların ünü Türkiye‘nin çoğu yerine ulaşmış durumda. İşletmeci Ali İhsan Bortaçina, ilgiden dolayı memnun olduğunu belirtiyor ve Cunda Adası‘ndaki projelerinin kendileri için önemine vurgu yapıyor.

Şarap üretim yerinin hemen yanında bulunan Avşa‘nın gözde mekanı Bortaçina Şarap Evi ise otantik bir restoran olarak hizmet veriyor. Bu sıcak ortamdaki zengin ızgara ve balık çeşitleriyle günün yorgunluğunu ve stresinizi üzerinden atabileceksiniz.

BORTAÇİNA MOTEL

Avşa Adası’ndaki otel rekabetinden rahatlığıyla ve güzelliğiyle fark atarak sıyrılan Bortaçina Motel, kahvaltı dahil konaklama hizmetiyle Avşa‘da tatilcilerine müthiş bir ortam sunuyor. Angali Plajı‘na 50 metrelik bir uzaklıkta bulunan motel tamamen sizlerin rahatı için tasarlanmış.

Odalarında klima, televizyon, buzdolabı ve ergonomik bazalı yatakların yanı sıra balkon da bulunuyor. Elektrikli şofbende 24 saat kesintisiz sıcak su akarken, kablosuz internet hizmetiyle de sürekli dünyayla irtibat halinde kalabiliyorsunuz. Her odada bulunan mutfakların dışında, ortak kullanıma açık yemek salonu da mevcut. Ayrıca motelden Bortaçina Şarap Evi‘ne gitmek isteyenler için ücretsiz servis hizmeti de bulunuyor.

Engelleri kaldırmayı hedefleyen Bortaçina Motel, engelli misafirleri için özel tuvalet aksesuarlarını da hizmetinize sunuyor.

Bortaçina Motel Rezervasyon ve bilgi için: 0(266) 896 2727 – 0(532) 540 2796 – 0(536) 881 2313

Daha detaylı bilgi için internet sitelerini ziyaret edebilirsiniz: www.bortacina.com.tr

Bortaçina Şarap Evi
Bortaçina Şarap Evi

BORTAÇİNA ZEYTİNYAĞLARI

Avşa’nın meşhur zeytinyağları da Bortaçina‘ya emanet. Birçok sektörde faaliyet gösteren Bortaçina, zeytinyağı konusunda da oldukça iddialı. Çoğunluğu Avşa Adası’ndaki ağaçlarından elde edilen zeytinler, adayı zeytinyağı sektöründe de ön sıralara çıkartıyor.

Bu yazıya yorumunuzu bırakmak için buraya tıklayınız

Blogumun e-posta bültenine abone olun

Minik uyarı: Bu içeriği yazalı yaklaşık 7 sene geçti. İçindeki bilgilerin eskimiş olabileceğine karşı dikkatli olmanızı öneririm. Eğer güncel bir sorunuz varsa yorumda belirtmenizi rica ediyorum.

Yorum bırakın

1 yorum

İnternet bağlantınızda bir sorun görünüyor. Ama yine de Fozdemir Blog'u ziyaret etmeye devam edebilirsiniz.