Bu yaz yurtdışına en uygun nasıl çıkarım?

Bu yaz yurtdışına en uygun nasıl çıkarım? 1

Yaza doğru yaklaşırken yavaş yavaş seyahat planları da yapılmaya başlandı. Hazır Avrupa Birliği ülkeleri (Schengen ülkeleri) ile vizelerin serbestliği de konuşulurken, kendimize uygun yurtdışı tatil planı arayışlarımız sürüyor. Vizeler kalkar mı bilinmez ama yeni yerler keşfetmek, yeni dünyaları görmek için vize bir engel ölçütü olmamalı bana kalırsa. Zaten kafasına dünyayı gezmeyi hedef koyan insan için bırakın vizeyi, para bile engel olmaz. En azından bu felsefede olan çok Blogger tanıyorum :) Ben onlardan olamadım, o ayrı.

Eğer “Vize benim için sorun değil, hem benim babam memur yeşil pasaportumuz var; ben bu yaz yurtdışına en uygun nasıl çıkarım?” ya da “Ya ben bir şekilde paramı denkleştiririm ama tur şirketi de beni soyup soğana çevirmesin, halimden anlasın. Var mı böyle biri bu dünyada?” diye soruyorsanız, cevabını veriyorum :) İşte yurtdışına çıkarken size rehberlik edecek bir teklif.

Yaklaşık bir kaç aydır, İstanbul metrolarında sıklıkla yurtdışı tur reklamlarına denk geliyorum. Bunlardan en çok ilgimi çeken de alanında oldukça başarılı olan ve uzun zamandır yakın takip markajımda olan Cafe Tur oldu. Diyeceksiniz “Panolarda birsürü reklam var, neden Cafe Tur ilgini çekti”. O zaman sizi yazımdaki fırsatları ve ayrıcalıkları okumaya davet ediyorum.

CafeTurLogo

Türkiye’nin en geniş tur alternatifi sunan, Fransa merkezli tur şirketi Café Tur; 16 yıldır turizm sektörünün içinde bulunuyor ve her gün 340 farklı destinasyona tur düzenliyor.

Türkiye’de ve Dünya’da ilk kez kişiye özel tur hizmeti sunan Café Tur, özellikle kalabalık turlardan hoşlanmayanların bir numaralı tercihi oluyor. Yani yalnızca belirli bir tarih aralığında değil, siz ne zaman tura başlamak ve bitirmek isterseniz o zaman tura başlayabiliyorsunuz. Yani siz tur şirketine değil, tur şirketi size ayak uyduruyor. Siz ne zaman isterseniz o zaman esnek bir şekilde tatile çıkabiliyorsunuz. Kafanız da rahat oluyor.

Üstelik kontenjanın dolmasını bekleme gibi bir durum da yok. Yani tatile çıkmak için sizin gibi tatil aşkıyla yanıp tutuşan insanların keyfini beklemiyorsunuz. Kimsenin ziyaret etmediği bir ülkeye bile Türkiye’den kalkıp istediğiniz an çıkıp gidebilirsiniz. Bu da şirketi rakipsiz bırakmaya yetiyor. Çünkü bu tarzda hizmet veren büyük bir turizm acentası henüz yok. Gelecekte gelir mi o da bilinmez.

104.000 üzerinde otel ve 260’a yakın havayolu firmasıyla birlikte milyonlarca farklı tur alternatifi bulunan Café Tur’da 2 gece ile 15 gece arası tur planı yapabiliyorsunuz. %100 Online ve eş zamanlı rezervasyon yapabilmek mümkün ve sizlere paketler; uçuşlar, konaklama, Türkçe rehberlik hizmetleri, transferler, seyahat sigortaları, alan vergileri dahil olarak sunuluyor. Yani her şey dahil, kafanız rahat bir tatil sizleri bekliyor.

Kafanıza yattıysa, o zaman şimdi hemen tatil planı yapmaya başlayın. Bu yaz Eyfel Kulesi’nde fotoğraf çektirip, Champ Elysee’de uzun bir yürüyüşe çıkmak ya da Louvre Müzesi’nde dünyanın bir araya getirilmiş en iyi koleksiyonlarını görmek için Fransa Turları’na göz atın. Ya da yaşam tarzıyla sizlere çok farklı deneyimler sunabilecek, farklı kültürler keşfederek ufkunuzu açmanıza yardımcı olacak ada ülkelerine yelken açmak için Küba Turları’na da göz atabilirsiniz.

Benim fikrimi soracak olursanız, Café Tur’un oldukça uygun tatil paketleri sunduğunu söyleyebilirim. Özellikle esnek olması zaten kendisini rakipsiz bırakıyor. Eğer yurtdışında tatil planınız varsa, hiç beklemeden Café Tur ile iletişime geçebilirsiniz. Ben de en kısa sürede kendilerini ziyaret edeceğim.

Minik uyarı: Bu içeriği yazalı yaklaşık 4 sene geçti. İçindeki bilgilerin eskimiş olabileceğine karşı dikkatli olmanızı öneririm. Eğer güncel bir sorunuz varsa yorumda belirtmenizi rica ediyorum.
blank
Yazar:
Sponsorlu İçerik
Tartışmaya Katılın

3 yorum

Takipleşelim :)

Merhaba, ben Fatih Özdemir: Burada; deneyimlerimi, seyahatlerimi, araştırmalarımı, beğenilerimi ve eleştirilerimi sizler için arşivliyorum.

Hakkımda bilgi almak için buraya tıklayınız. Eğer sosyal medya hesaplarımdaki paylaşımlarımı takip etmek isterseniz;

İnternet bağlantınızda bir sorun görünüyor. Ama yine de Fozdemir Blog'u ziyaret etmeye devam edebilirsiniz.