Fozdemir Blog
Anasayfa > Ruhumun Gıdası > Candan Erçetin’i Harbiye’de Turkcell ayrıcalığıyla izledik

Candan Erçetin’i Harbiye’de Turkcell ayrıcalığıyla izledik

Türk müziğinin efsane şarkıcıları ve bestekarlarından biri olan Candan Erçetin, dün akşam Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde Turkcell Yıldızlı Geceler etkinliği kapsamında unutulmaz bir konser verdi.

closeBu yazı 4 yıl 1 ay 25 gün önce yayınlanmış olduğundan güncelliğini yitirmiş veya içeriğindeki bilgilerin geçerliliği kaybolmuş olabilir. Eğer yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız lütfen bana ulaşın!

Türk müziğinin efsane şarkıcıları ve bestekarlarından biri olan Candan Erçetin, dün akşam Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi‘nde Turkcell Yıldızlı Geceler etkinliği kapsamında unutulmaz bir konser verdi.

Bildiğim ve bilmediğim birçok şarkısına eşlik etmeye çalıştım ve ritmi tutturarak doyasıya eğlendim :) Hasta olmasına rağmen güçlü sesini bir kez daha herkese kanıtlayan Candan Erçetin, dinleyicileri 60’lı yıllara kadar sürükledi.

Konseri izlemek güzel, fakat Turkcell ayrıcalığıyla izlemek daha da güzel :) Profesyoneller Kulübü üyesi olduğum için CumaCandır kampanyasıyla bana davetiye gönderen Turkcell tekrar gönlümü kazanmaya yetti. Hem unutulmaz bir konsere dahil olmamı sağladı, hem de ufak sürprizleriyle kendini tekrar hatırlattı :) Turkcell’e bu harika etkinliğin yapılmasına vesile olduğu için ve hediye biletler için teşekkür ediyorum.

Turkcell-Favicon Teknoloji yazılarımı Turkcell Blog‘dan takip edebilirsiniz.

Benim için konserin en anlamlı kısmı ise Yalan parçasının söylendiği andı. Biliyorsunuz ki geçtiğimiz aylarda ilk kez bir cover çalışması deneyerek Candan Erçetin’in Yalan şarkısını Ebrar Uzunöner ile birlikte seslendirmiştim :) Eğer bilmiyorsanız onu da buraya tıklayarak dinlemenizi tavsiye ediyorum.

Son olarak konserden bir görüntü paylaşarak yazımı noktalıyorum. Bir başka konserde görüşmek üzere :)

BU YAZIDAKİ VİDEOLAR CANDAN ERÇETİN TARAFINDAN İSTENEN TELİF HAKKI TALEBİ NEDENİYLE KALDIRILMIŞTIR.

Sponsorlu İçerik

Bu bir tanıtım yazısıdır. İçeriğinden kaynaklı problemlerden ötürü Fozdemir Blog sorumlu tutulamaz. Eğer siz de reklam vermek istiyorsanız lütfen iletişime geçin

4 yorum

Yorum bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Yeni Youtube kanalımı keşfettiniz mi?