Yeni yılınızdaki Cinemaximum sinema Biletiniz Fozdemir’den!

Yeni yılınızdaki Cinemaximum sinema Biletiniz Fozdemir’den!

Uzun süren sessizlik bozuldu. Biliyorsunuz ki Fozdemir üzerinde sizlere sadece deneyimlerimi aktarmakla yetinmiyorum. Size de deneyim kazandırmaya çalışacak çalışmalar gerçekleştirmeye çalışıyorum. Bu amaçla açtığım Fozdemir Fırsatları bölümünde uzun süredir bir etkinlik gösteremiyordum. Fakat sizlere kendimi affettirecek bir kampanya ile kaldığım yerden devam ediyorum :)

Mars Entertainment Group yönetimindeki Cinemaximum sinemalarıyla yaptığım ortak kampanya dahilinde; Fozdemir‘deki en beğendiği yazıyı #fozdemircinemaximumda etiketiyle Twitter’da tweetleyenler arasından seçilecek şanslı 5 kişiye, Tüm Türkiye’deki Cinemaximum sinemalarında geçerli olacak olan çift kişilik sinema bileti hediye edilecek.

Yapmanız gereken tek şey Fozdemir’deki en beğendiğiniz yazının üstünde ve altında bulunan Tweetle butonlarına basmak ve yazıyı #fozdemircinemaximumda etiketini de ekleyerek Twitter hesabınızda paylaşmak!

Kazananlar

Katılım süreci 3 gün süren kampanyamız tamamlandı. Biliyorsunuz ki kampanyanın sonuçlanma tarihi gelen yoğun ilgi nedeniyle erkene alınmıştı.
İşte yapılan çekiliş sonucunda Türkiye’deki tüm Cinemaximum’larda geçerli olacak olan çift kişilik sinema biletini kazanan Twitter kullanıcıları;

 • Ahmet Türkben @AhmetTurkbenn
 • Sibel Sedakaya @sibelsedakaya
 • Onur Türk @onurrturk
 • Mehmet Akif Ersoy @maersoy61
 • Meriç Gerçeker @mericgerceker
 • Yedek: Ahmet Köksal @ahmtkksl

Kazananların @fozdemircom Twitter hesabına konuyla ilgili direkt mesaj atmaları gerekmektedir.

Kazanamadığınız için üzülmeyin. Çünkü bu tarz yarışmalarımız devam edecek. Beni takip etmeye devam edin!

GÖSTERDİĞİNİZ İLGİ İÇİN SONSUZ TEŞEKKÜRLER!

Detaylar için takip edebilirsiniz;


KAMPANYA ŞARTLARI

 • Bu kampanya Mars Entertainment Group ve Fozdemir arasında ortak gerçekleştirilmektedir.
 • Kampanyaya sadece, paylaştığı tweette #fozdemircinemaximumda etiketini ekleyenler dahil olacaktır. Bu etiketi Tweetine eklemeyen kişiler çekilişe dahil edilmeyecektir.
 • Şuan üzerinde bulunduğunuz fozdemir.com/cinemaximum1 kampanya duyuru sayfasını veya anasayfamızı paylaşanlar da çekilişe dahil edilecektir.
 • Çekilişe katılım için yaş sınırı yoktur. Fakat izleyeceğiniz filmlerin izleyici kitlesi için yaş sınırları bulunabilir.
 • Çekiliş, şartlara uygun Twitter kullanıcıları arasından seçilecek 5 kişiyle sonuçlanacaktır.
 • Çekiliş sonuçları gelen yoğun ilgi nedeniyle 31 Aralık 2012 Pazartesi günü yerine 29 Aralık 2012 Cumartesi günü bu sayfa üzerinden duyurulacak, kazananlar Twitter’dan haberdar edilecektir.
 • Kazanılan biletler, Tüm Türkiye’deki Cinemaximum’larda 4 Ocak 2013 Cuma tarihine kadar kullanılabilecektir. Biletler 3D filmlerde de geçerlidir.
Minik uyarı: Bu içeriği yazalı yaklaşık 7 sene geçti. İçindeki bilgilerin eskimiş olabileceğine karşı dikkatli olmanızı öneririm. Eğer güncel bir sorunuz varsa yorumda belirtmenizi rica ediyorum.
blank
Yazar:
Sponsorlu İçerik
Tartışmaya Katılın

3 yorum

Menü

Takipleşelim :)

Merhaba, ben Fatih Özdemir: Burada; deneyimlerimi, seyahatlerimi, araştırmalarımı, beğenilerimi ve eleştirilerimi sizler için arşivliyorum.

Hakkımda bilgi almak için buraya tıklayınız. Eğer sosyal medya hesaplarımdaki paylaşımlarımı takip etmek isterseniz;