Citiletter ile şehir uzmanlarının aracılığıyla dünya şehirlerini keşfedin

Citiletter ile şehir uzmanlarının aracılığıyla dünya şehirlerini keşfedin

Bir sonraki durağınızda fantastik deneyimler yaşamak için, sıradan ve klişe seyahat rehberlerinin ötesine geçmeye hazır mısınız?

Seyahat rehberleri arasında en son neslin temsilcisi Citiletter, dünyanın her yerinden şehir uzmanlarının katkılarıyla sana etrafı göstermek için hazır! Yerel halkın ve gezginlerin bir şehri en iyi tanıyan kişiler olduğu inancıyla harekete geçen topluluk, yeni gelenler ile bu insanlar arasında bir köprü kuruyor.

Citiletter ile sıradaki seyahatiniz için gerçek insanlardan tavsiye alın!

Gezilecek Yerleri Keşfedin: Mekanların ulaşım bilgileri, açılış saatleri, ücretleri ve iletişim bilgileri gibi bir çok bilgiyi onları yakınlık ve popülerliğine göre listeleyerek alabilirsiniz.

Tavsiyeler Alın: Şehirlerin uzmanlarından en özel tavsiyeleri alın ya da siz bir uzman olarak başkalarına tavsiye verin.

Yapılacaklar Listesi Hazırlayın: Bir sonraki seyahatinizde gezeceğiniz yerleri liste oluşturarak kaydedin.

Bir Uzmana Sorun: Eğer aklınızda çözüm bulamadığınız sorular varsa “City Expert”lere sorun ve onlarla arkadaş olun.

İşte şimdi hazırız, gidelim!

Tek sesli seyahat önerilerinden sıkıldıysanız, adeta çok sesli koro gibi ortaya çıkan Citiletter’a mutlaka göz atın. Neden mi? Bu toplulukta seyahat rehberliği görevini yerel halk ve gezginlerden oluşan “Expert”ler devralıyor. Bu insanların hepsi şehrin tadını çıkaran ve deneyimlerini yeni gelenlerle paylaşan gerçek insanlar. Citiletter’ın en çok öne çıkan özelliği bu olsa da, tek özelliği elbette bu değil. 

Topluluk temelli olduğu için sıradan bir kullanıcı olarak siz de Citiletter’a katkıda bulunabilir ya da bir sonraki seyahatiniz için bir istek listesi oluşturabilirsiniz. Citiletter, seyahat listesi hazırlamanıza ve mesafeye göre yakınınızdaki yerleri görmenize izin veriyor. Kısacası bu mobil uygulamada her şey gezginlerin hayatını kolaylaştırmak için tasarlanmış.

İhtiyacınız olan tüm bilgilere kolayca ulaşın

Mobil uygulamayı kullanan gezginler, Expert’lerin deneyimlerini aktardığı önerilere kolayca ulaşabiliyor. Uygulama ayrıca şu bilgilere hızlıca erişiminizi de sağlıyor: yol tarifi, toplu taşıma, açık saatler, giriş ücretleri, iletişim bilgisi vs.

Citiletter mobil uygulaması, kullanıcı dostu tasarımı ve şehir uzmanlarının oluşturduğu değerli içeriğiyle tam anlamıyla ücretsiz bir rehber işlevi görüyor. 

Siz de hayallerinizdeki şehrin uzmanını bulun ve onlara aklınızdaki tüm soruları sorarak bir sonraki seyahatinizi planlamaya başlayın. İsterseniz onlara her zaman mesaj gönderebilirsiniz!

Citiletter’ın Expert ağına katılın

Turistik yerler hakkında parlak fikirleriniz ve önemli yorumlarınız varsa Citiletter sizi de dünyanın her yerinden City Experts ağına katılmaya davet ediyor. Expert olmak için uygulamaya üye olduktan sonra bildiğiniz bir mekanın altına tavsiyenizi bırakmanız yeterli.

citiletter.com

Mobil uygulamayı şimdi indirin:

iOS: https://itunes.apple.com/us/app/citiletter/id1262600696

ANDROID: https://play.google.com/store/apps/details?id=citiletter.com

Sosyal Medya Hesapları:

Facebook: http://facebook.com/citiletter

Twitter: http://twitter.com/citiletter

Instagram: http://instagram.com/citiletter

LinkedIn: http://linkedin.com/company/citiletter

İletişim: we@citiletter.com

Bu yazıyı paylaşın:
Yazar:
Fatih Özdemir

Bağlantıda kalalım

Mail adresinizi bırakın, sizi son yazılarımdan haberdar edeyim. Söz, spam olmayacak :)

Takipleşelim :)

Merhaba, ben Fatih Özdemir: Burada; deneyimlerimi, seyahatlerimi, araştırmalarımı, beğenilerimi ve eleştirilerimi sizler için arşivliyorum.

Hakkımda bilgi almak için buraya tıklayınız. Eğer sosyal medya hesaplarımdaki paylaşımlarımı takip etmek isterseniz;