Deli Saraylı reyting kurbanı oldu

Deli Saraylı reyting kurbanı oldu

Yeni sezonda Show TV ekranlarında başlayan Deli Saraylı dizisi, ülkemizin düşman işgalinden kurtuluş mücadelesini konu alan dönemde geçiyordu. Özel bir görev için bir araya gelen ve birbirini hiç tanımadığı halde vatan sevgisi uğruna aile olmak zorunda kalan bir aileyi konu alan dizi reyting kurbanı oldu.

Başarılı oyunculuk ve Türk gururunu buluşturan bu kadar anlamlı dizi, reyting oranlarına kurban giderek “Final” yazmaya tenezzül bile edilmeden bitti. Fatmagül gibi diziler Türk halkı tarafından tutulurken, Türklüğü ve bu vatanın anlamını derinden yaşayabileceğiniz bu tür dizilerin tutulmaması sizi de korkutmuyor mu?

DALGA GEÇER GİBİ SONLANDIRDILAR!

İzleyici kitlesiyle ekranlara bağlayan Deli Saraylı ne yazık ki hazin bir sonla, dalga geçer gibi bitmek zorunda kaldı. Belkide 2 yıl sürebilecek bir hikaye pat diye hiç umulmadık anda 3 dk içinde sonlandırıldı.

“FİNAL” BİLE DENİLMEDİ!

Show TV’nin hala “Yeni Bölüm” diye tanıttığı dizi, aslında final bölümünü oynuyordu. Ama izleyici salak yerine konularak bu muhteşem dizinin bu muazzam bölümü için “Final” yazılmaya bile tenezzül edilmedi.

Onların tek suçu ülkemizin nasıl kazanıldığını bize çok iyi ve mizahi bir tavırla anlatmak; ve Türk halkının gözünde bir Fatmagül, bir Bihter, bir Ezel olamamak!

OYUNCULARI TEK TEK KUTLUYORUZ!

Ülkemizin değerini bir kez daha hatırlatan bu diziyi yöneten Gani Müjde ve Aydın Bulut’a; başarılı oyunculuklarıyla bizlere keyifli anlar yaşatan Perran Kutman, Çetin Tekindor, Köksal Engür, Ünal Silver, Öner Erkan, Akın Saatçi, Özge Özpirinçci, Melis Birkan, Tatsyana Tsvikeviç ve Kenan Ece’ye teşekkür ediyoruz.

Minik uyarı: Bu içeriği yazalı yaklaşık 9 sene geçti. İçindeki bilgilerin eskimiş olabileceğine karşı dikkatli olmanızı öneririm. Eğer güncel bir sorunuz varsa yorumda belirtmenizi rica ediyorum.
Bu yazıyı paylaşın:
Yazar:
Fatih Özdemir

Bağlantıda kalalım

Mail adresinizi bırakın, sizi son yazılarımdan haberdar edeyim. Söz, spam olmayacak :)

Takipleşelim :)

Merhaba, ben Fatih Özdemir: Burada; deneyimlerimi, seyahatlerimi, araştırmalarımı, beğenilerimi ve eleştirilerimi sizler için arşivliyorum.

Hakkımda bilgi almak için buraya tıklayınız. Eğer sosyal medya hesaplarımdaki paylaşımlarımı takip etmek isterseniz;