Doğum Günü Hediyesi Ne Alabilirim?

Doğum Günü Hediyesi Ne Alabilirim?

Doğum günlerini her zaman dezavantaja çevirebiliriz. En az önemsediğini söyleyen insan bile doğum gününde diğer günlere nazaran daha yumuşak kalplidir. Özel olmak, kendine ait bir gün olması muhakkak herkesi mutlu ediyor.

Sevdiklerimizi mutlu edeceğimiz gibi, kırdığımız insanları bu gün aracılığıyla özür dileyebilir, kazanmak istediğimiz insanları kazanabiliriz.

“Ne alabilirim?” sorusu ise bizi biraz uğraştırabilir. Öncelikle beğeneceği, onu anlatan bir hediye tespit etmekte fayda var. Takı, aksesuar, duvar süsleri, kitap, kıyafet diye listeyi uzatabiliriz. Bu noktadan sonrası tamamen sizin doğru tercihinize kalmış durumda.

Bay Bayan Doğum Günü Hediyesi Seçenekleri

Doğum günleri bir ömür özel olup, özelliğini hiç kaybetmezler. Kişi bazlı düşündüğümüzde elbette herkes için özel tercihler isteyecektir. Bay veya bayana hediye almak tabi ki iki farklı yol. İlk olarak bayana doğum günü hediyesi seçeneklerini değerlendirelim.

Bayanlar, daha ince ruha sahip canlılar. Her şeyi en ince detayına kadar düşünür ve değerlendirirler. Bir numaralı amacımız onlara ne kadar özel ve değerli olduklarını hissettirmek olmalı. Kitap okuyanlar için kitap almak bir seçenek gibi görünse de tehlikelidir. Eğer koleksiyonluk bir kitap almıyorsak okunmuş bir kitaba denk gelmemiz muhtemel. Bedenini biliyorsak kıyafette değerlendirilebilir. Tabi her zaman kurtarıcı seçenek olarak takı ve aksesuar başköşededir.  Kolye, küpe, yüzük, bileklik, küçük tatlı ev süsleri ve tablolar kurtarıcımız.

Bay için hediye düşünüyorsak daha az enerji harcayacağımız muhakkak. Kravat, kol düğmesi, yüzük, saat, tesbih, bileklik şeklinde hızlı ve en doğru seçim yapabiliriz. Tabi hediyeyi vereceğiniz erkeğin de bu tarz takı ve aksesuarlara ilgi duyması gerekir. Onun kullanmayacağı ya da hoşlanmayacağı bir hediye vermek pek de doğru olmayacaktır.

Minik uyarı: Bu içeriği yazalı yaklaşık 4 sene geçti. İçindeki bilgilerin eskimiş olabileceğine karşı dikkatli olmanızı öneririm. Eğer güncel bir sorunuz varsa yorumda belirtmenizi rica ediyorum.
Bu yazıyı paylaşın:
Yazar:
Sponsorlu İçerik

Bağlantıda kalalım

Mail adresinizi bırakın, sizi son yazılarımdan haberdar edeyim. Söz, spam olmayacak :)

Takipleşelim :)

Merhaba, ben Fatih Özdemir: Burada; deneyimlerimi, seyahatlerimi, araştırmalarımı, beğenilerimi ve eleştirilerimi sizler için arşivliyorum.

Hakkımda bilgi almak için buraya tıklayınız. Eğer sosyal medya hesaplarımdaki paylaşımlarımı takip etmek isterseniz;