Fozdemir Blog
After Earth - Dünya: Yeni bir başlangıça
After Earth - Dünya: Yeni bir başlangıça
Anasayfa > Ruhumun Gıdası > Smith’ler baba-oğul film çekti – Dünya: Yeni Bir Başlangıç #AfterEarth

Smith’ler baba-oğul film çekti – Dünya: Yeni Bir Başlangıç #AfterEarth

Will Smith ve oğlu Jaden Smith, baba-oğul rolüyle Dünya: Yeni Bir Başlangıç filminde başrol olarak yer aldı #AfterEarth

closeBu yazı 5 yıl 3 ay 17 gün önce yayınlanmış olduğundan güncelliğini yitirmiş veya içeriğindeki bilgilerin geçerliliği kaybolmuş olabilir. Eğer yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız lütfen bana ulaşın!

Amerikalı ünlü rap şarkıcı ve oyuncu Will Smith ve kendisiyle aynı sektörde bulunan oğlu Jaden Smith, baba-oğul rolüyle aynı filmde başrol olarak yer aldı. Bilim kurgu altyapılı filminde Will Smith, Jack; oğlu Jaden Smith ise Kitai karakteriyle karşımıza çıkıyor.

Efekt ve görüntü kalitesiyle sizleri harika bir bilim kurgunun içine sürükleyen filmin konusu da bir hayli ilginç. Çünkü filmde insanlar artık dünyada yaşamak yerine, başka gezegenlerde yaşama kararı alıyor. Yaptıkları bir yolculuk sırasında uzay gemileri arızalanarak Dünya’ya düşen küçük Kitai ve babası Jack burada tuhaf yaratıklar ve korku dolu tehlikeli olaylarla mücadele etmek zorunda kalıyor. Çünkü dünya birinci kategoride tehlikeli bir gezegen olarak mimlenmiş.

Bilim-kurgu tarzında olmasına rağmen filmde baba-oğul duygusallığına da yer verilmiş. Bazı sahneler sizi duygulandırabiliyor. Filmde en çok sevdiğim replik: “Korku gerçek değildir, düşüncelerin bir ürünüdür. Dediklerim yanlış anlaşılmasın. Tehlike oldukça gerçektir. Ama korku bir tercihtir” oldu.

DÜNYA: YENİ BİR BAŞLANGIÇ – AFTER EARTH FRAGMAN

Fatih Özdemir

Ben Fatih Özdemir, şu an ziyaret etmekte olduğunuz fozdemir.com’da 8 yıldır blog yazıyorum. Detaylı bilgi almak için "Hakkımda" bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Yorum bırakın

Yorum bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Yeni Youtube kanalımı keşfettiniz mi?