Fozdemir Blog
Duru Tiyatro Aşk Her Yerde
Duru Tiyatro Aşk Her Yerde
Anasayfa > Ruhumun Gıdası > Duru Tiyatrosu’ndan: Aşk Her Yerde

Duru Tiyatrosu’ndan: Aşk Her Yerde

Emre Kınay’ın yönetimindeki Duru Tiyatrosu’ndan güldüren bir komedi: Aşk Her Yerde! Emre Kınay, Pelin Körmükçü, Bahar Yanılmaz ve Sait Genay gibi isimlerin rol aldığı oyun izleyiciyi güldürmeye yetiyor.

closeBu yazı 7 yıl 6 ay 14 gün önce yayınlanmış olduğundan güncelliğini yitirmiş veya içeriğindeki bilgilerin geçerliliği kaybolmuş olabilir. Eğer yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız lütfen bana ulaşın!

Emre Kınay’ın yönetimindeki Duru Tiyatrosu’ndan güldüren bir komedi: Aşk Her Yerde! Emre Kınay, Pelin Körmükçü, Bahar Yanılmaz ve Sait Genay gibi isimlerin rol aldığı oyun izleyiciyi güldürmeye yetiyor. Beni en çok güldüren oyunlar arasında da ilk sırada yer aldığını söyleyebilirim.

Oyun Simon Williams’a ait. Biliyorsunuz ki çeviri oyunlarını pek sevmem, anlamını yitirdiğini düşünürüm. Fakat Duru Tiyatrosu oyunu iyi çevirmiş olacak ki, baştan sona güldüren bir oyun olarak hafızama kazındı.

Belki gülmemizi sağlayan isim Emre Kınay’dı. Son günlerde televizyonda oynadığı dizide kadın kılığına girmesiyle konuşulan Emre Kınay; bu oyunda da kadın rolüne giriyor.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Yorum bırakın

Yorum bırakın