Eğlencenin adresi Fun Lab Eğlence Dünyası #fozdemirFunLabte

ÖDÜLLÜ YAZI! BU YAZININ SONUNDA SİZİ HARİKA BİR SÜRPRİZ BEKLİYOR


Gençler biliyor ki; İstanbul, eğlence merkezleri açısından çok fazla alternatife sahip değil. Çok az sayıda olan lunaparkların yanı sıra, alışveriş merkezlerinin içerilerinde de irili ufaklı eğlence üniteleri bulunuyor. Bunlardan en çok bilinen ve rağbet gören Şişli Cevahir Alışveriş Merkezi‘nin içinde bulunan Fun Lab Eğlence Dünyası‘nı sizler için keşfettim. Fun Lab‘ın Pazarlama Yöneticisi Pınar Hanım’ın da eşlik ettiği keşif sırasında beklediğimden fazla eğlendiğimi de eklemek istiyorum :) Ama öncelikle size Fun Lab‘dan biraz bahsedeyim.

16.000 metrekarelik alana kurulan Avrupa’nın en büyük kapalı eğlence merkezi Fun Lab Eğlence Dünyası, her yaşa uygun eğlence anlayışıyla ziyaretçilerini ağırlıyor. Çılgın Köpekbalığı (Roller Coaster) başta olmak üzere üç boyutlu eğlence ünitelerinden, korku gemilerine; lunapark klasiklerinden olan çarpışan arabalardan, serbest düşüş Kule’sine kadar birçok eğlence aracı bulunuyor.

Fun Lab‘ın sadece Cevahir’de değil İstanbul içerisinde, 3000 metrekarelik alanda Forum İstanbul Alışveriş Merkezi‘nde ve 500 metrekarelik alanda Güneşli Park Alışveriş Merkezi‘nde de şubeleri var.

EĞLENCENİN ÜÇ BOYUTU DA FUN LAB’TE

Balo’nun eğlence dünyasında Fun Lab üç boyutun heyecanını sunuyor. Ben ve arkadaşlarımın en çok beğendiği eğlence ünitesi de zaten XD Dark Ride oldu. 5D’li, 6D’li diye lanse edilen 3 boyutlu similatörlere binmişsinizdir mutlaka. XD Dark Ride buna bir artı daha katarak sizi de eğlencenin içine almayı hedeflemiş. Yani elinizdeki silah ile dev ekrandaki üç boyutlu karakterleri öldürmeye ve yan koltuktaki arkadaşlarınızla skorunuzu yarıştırmaya çalışıyorsunuz. Tabi bu sırada ekranla senkronize olarak koltuklarınız oynuyor ve size püskürtülen çeşitli efektlerle karşı karşıya kalıyorsunuz. Verdiği zevkin dozunu anlatmaya kelimeler yetmiyor ne yazıkki :)

Cevahir‘deki Fun Lab‘a geldiğinizde Çılgın Köpekbalığı‘na da binmeden ayrılmanızı tavsiye etmem. Bir kere de olsa o heyecanı mutlaka yaşamalısınız.

ÖDÜL GEZEGENİ DE VAR

Fun Lab‘da dikkatimi çeken bir diğer şey de ödül olayıydı. Yani bazı eğlence ünitelerinde oynadığınızda, makine size otomatik olarak skorunuz kadar küçük kuponlar veriyor. Bu kuponları biriktirerek ödül marketinden kendinize uygun bir hediye seçebiliyorsunuz. Mesela 120.000 tane biriktirirseniz bir IPAD sizin oluyor. Böylelikle hem eğlenip, hem de kazanabiliyorsunuz :)

Ben gezdim, keşfettim ve çok eğlendim. Biliyorum fotoğrafları da gördükten sonra sizler de bu eğlenceli dünyaya girmek isteyeceksiniz. O yüzden sizleri de düşündüm ve Fun Lab ile anlaşmayı bağladım :)

FOZDEMİR FUN LAB’TE!

Öncelikle Fun Lab’ın Facebook ve Twitter hesaplarını takip edip, ardından aşağıdaki tweeti ve postu Retweet eden veya Facebook’ta beğenip paylaşan şanslı 30 kişi 100 ticket kazanacak! Hediye ticketlarınız ile Fun Lab Ödül Gezegeni’nde birbirinden eğlenceli ödüllere de sahip olacaksınız!

Gönderi by Fozdemir.COM.
  1. Yarışmada konsept değişikliğine gidildi. Bu yüzden yarışmaya eski sistemde katılan kullanıcılar öncelikle Fun Lab’ın Facebook ve Twitter sayfalarını takip etmeli, sonrasında ise yukarıdaki tweeti RT etmeli ya da yukarıdaki Facebook gönderisini beğenip paylaşmalılar.
  2. Eski sisteme göre yazının altına yorum atan kullanıcıların paylaşımları da geçersiz sayılacak. Yorum yazan tüm kullanıcılara yarışma kurallarındaki bu değişiklik duyurulacaktır.
  3. Yarışmaya yeni katılacak olan kullanıcılar da yine aynı şekilde  öncelikle Fun Lab’ın Facebook ve Twitter sayfalarını takip etmeli, sonrasında ise yukarıdaki tweeti RT etmeli ya da yukarıdaki Facebook gönderisini beğenip paylaşmalılar.
  4. Facebook ve Twitter hesapları gizli olan katılımcıların paylaşımları geçersiz sayılacaktır.
  5. Bir katılımcının kendi hesabından başka sahte bir hesapla daha kampanyaya dahil olduğu anlaşıldığı takdirde geçersiz sayılacaktır.
  6. Kazanan katılımcılar hediye ticketlarını ‘’Kasım ayı boyunca’’ kullanabilirler. 01.11.2013 – 30.11.2013
  7. Kampanya tarihi 01.10.2013 tarihinden 15.10.2013 tarihine kadardır.
Bu yazıya yorumunuzu bırakmak için buraya tıklayınız

Blogumun e-posta bültenine abone olun

Minik uyarı: Bu içeriği yazalı yaklaşık 7 sene geçti. İçindeki bilgilerin eskimiş olabileceğine karşı dikkatli olmanızı öneririm. Eğer güncel bir sorunuz varsa yorumda belirtmenizi rica ediyorum.

Yorum bırakın

46 yorum

İnternet bağlantınızda bir sorun görünüyor. Ama yine de Fozdemir Blog'u ziyaret etmeye devam edebilirsiniz.