Smith’ler baba-oğul film çekti – Dünya: Yeni Bir Başlangıç #AfterEarth

Smith’ler baba-oğul film çekti – Dünya: Yeni Bir Başlangıç #AfterEarth

After Earth - Dünya: Yeni bir başlangıça
After Earth - Dünya: Yeni bir başlangıça

Amerikalı ünlü rap şarkıcı ve oyuncu Will Smith ve kendisiyle aynı sektörde bulunan oğlu Jaden Smith, baba-oğul rolüyle aynı filmde başrol olarak yer aldı. Bilim kurgu altyapılı filminde Will Smith, Jack; oğlu Jaden Smith ise Kitai karakteriyle karşımıza çıkıyor.

Efekt ve görüntü kalitesiyle sizleri harika bir bilim kurgunun içine sürükleyen filmin konusu da bir hayli ilginç. Çünkü filmde insanlar artık dünyada yaşamak yerine, başka gezegenlerde yaşama kararı alıyor. Yaptıkları bir yolculuk sırasında uzay gemileri arızalanarak Dünya’ya düşen küçük Kitai ve babası Jack burada tuhaf yaratıklar ve korku dolu tehlikeli olaylarla mücadele etmek zorunda kalıyor. Çünkü dünya birinci kategoride tehlikeli bir gezegen olarak mimlenmiş.

Bilim-kurgu tarzında olmasına rağmen filmde baba-oğul duygusallığına da yer verilmiş. Bazı sahneler sizi duygulandırabiliyor. Filmde en çok sevdiğim replik: “Korku gerçek değildir, düşüncelerin bir ürünüdür. Dediklerim yanlış anlaşılmasın. Tehlike oldukça gerçektir. Ama korku bir tercihtir” oldu.

DÜNYA: YENİ BİR BAŞLANGIÇ – AFTER EARTH FRAGMAN

Minik uyarı: Bu içeriği yazalı yaklaşık 6 years geçti. İçindeki bilgilerin eskimiş olabileceğine karşı dikkatli olmanızı öneririm. Eğer güncel bir sorunuz varsa yorumda belirtmenizi rica ediyorum.
Bu yazıyı paylaşın:

Bağlantıda kalalım

Mail adresinizi bırakın, sizi son yazılarımdan haberdar edeyim. Söz, spam olmayacak :)

Takipleşelim :)

Merhaba, ben Fatih Özdemir: Burada; deneyimlerimi, seyahatlerimi, araştırmalarımı, beğenilerimi ve eleştirilerimi sizler için arşivliyorum.

Hakkımda bilgi almak için buraya tıklayınız. Eğer sosyal medya hesaplarımdaki paylaşımlarımı takip etmek isterseniz;