LifeStyle Expo in İstanbul Fuarı 12 Eylül’de açılıyor

LifeStyle Expo in İstanbul Fuarı 12 Eylül’de açılıyor

Hong Kong ve Çin’in Guangdong eyaletinden 200’ün üzerinde firmanın katılacağı ve lüks tüketim ürünlerinin sergileneceği LifeStyle Expo in İstanbul Fuarı 12-14 Eylül 2014 tarihleri arasında Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşecek. Fuar öncesinde benim de davetli olarak katıldığım, Beşiktaş Shangri-La Otel’de düzenlenen basın toplantısında fuar hakkında detaylı bilgi edinme fırsatı buldum.

Hong Kong Ticaret Geliştirme Konseyi (HKTDC) ve Guangdong Eyaleti Ticaret Departmanı (GD – DOC) tarafından Hong Kong ve Guangdong ürünlerinin ve tasarımlarının dünyanın önemli pazarlarında tanıtılmasına yönelik düzenlenen LifeStyle Expo in İstanbul Fuarı bu yıl ikinci kez kapılarını açıyor. Fuara Türkiye ve çevre ülkelerden ithalatçılar, distribütörler, satın alma yetkilileri ve perakendecilerin katılması bekleniyor. Fuar yetkilileri katılımcılara çok fazla fırsat tanıyacaklarını ve gelmelerinin hiçbir risk oluşturmayacağını belirtiyor.

LifeStyle Expo in İstanbul Fuarı’nda, beş ana kategoride kaliteli lifestyle ürünler geniş bir yelpazede sunulacak. Kategoriler; tüketici elektronikleri, lüks hediyelik eşyalar, elektrikli ev aletleri, moda aksesuarları ve kol ve duvar saatlerinden oluşacak.

Daha önceki LifeStyle Expo Fuarları Macaristan, Çin, Hindistan, Polonya, Endonezya ve Dubai gibi önemli merkezlerde gerçekleştirilmişti.

LifeStyle Expo in İstanbul 2014 fuarı hakkında daha geniş bilgi almak ve ziyaretçi ön kaydı yaptırmak isteyenler www.lifestyleexpoinfo.com/istanbul adresini ziyaret edebilir ya da 0212 287 46 78 nolu telefondan HKTDC İstanbul ofisini arayabilir.

Minik uyarı: Bu içeriği yazalı yaklaşık 5 years geçti. İçindeki bilgilerin eskimiş olabileceğine karşı dikkatli olmanızı öneririm. Eğer güncel bir sorunuz varsa yorumda belirtmenizi rica ediyorum.
Bu yazıyı paylaşın:
Yazar:
Fatih Özdemir

Bağlantıda kalalım

Mail adresinizi bırakın, sizi son yazılarımdan haberdar edeyim. Söz, spam olmayacak :)

Takipleşelim :)

Merhaba, ben Fatih Özdemir: Burada; deneyimlerimi, seyahatlerimi, araştırmalarımı, beğenilerimi ve eleştirilerimi sizler için arşivliyorum.

Hakkımda bilgi almak için buraya tıklayınız. Eğer sosyal medya hesaplarımdaki paylaşımlarımı takip etmek isterseniz;