TransferGO Türkiye’ye geldi, artık yurtdışına para göndermek daha kolay ve güvenli
Bu yazıyı paylaşın:

TransferGO Türkiye’ye geldi, artık yurtdışına para göndermek daha kolay ve güvenli

Bu yazıyı paylaşın:

Ülkemize gelen yurtdışındaki fintechlerin yaka paça dışarı çıkarılmasına son yıllarda fazlasıyla şahit oluyoruz. Paypal da bu mağdurlardan biri ve uzun zamandır Türkiye pazarında yok.

Yurtdışına para göndermek için SWIFT ve Western Union gibi servislere fahiş fiyatlar ödemekten kurtaracak bazı dünyaca ünlü fintech startupları ülkemize de gelmeye başladılar. Bunlardan bence en başarılısı, ülkemize hızlı bir giriş yapan TransferGO.

Ülkemizde Ziraat Bankası‘yla işbirliği yapan TransferGO ile ülkemizden yurtdışına ve yurtdışından ülkemize dilediğiniz banka hesabına para transferi yapmak çok kolay hale geldi. Web sitesinin yanı sıra mobil uygulamasını indirerek de saniyeler içerisinde para gönderebildiğiniz serviste ücretsiz para gönderim imkanı da sunuluyor.

Türkiye’ye yeni giriş yapan TransferGO, pazarda tutunabilmek için kesenin ağzını da biraz açmış durumda. Eğer bu davet linkini kullanarak para transferi yaparsanız hesabınıza 10 Poundluk bir ekstra hediye para da gönderiliyor olacak: http://trgo.co/tr/r/fozdemir

Üye olduktan sonra siz de arkadaşlarınızı TransferGO‘ya davet ederek aynı miktarda para kazanabilirsiniz.

Keyifli harcamalar :)

Bu yazıyı paylaşın:

Bağlantıda kalalım

Mail adresinizi bırakın, sizi son yazılarımdan haberdar edeyim. Söz, spam olmayacak :)

Takipleşelim :)

Merhaba, ben Fatih Özdemir: Burada; deneyimlerimi, seyahatlerimi, araştırmalarımı, beğenilerimi ve eleştirilerimi sizler için arşivliyorum.

Hakkımda bilgi almak için buraya tıklayınız. Eğer sosyal medya hesaplarımdaki paylaşımlarımı takip etmek isterseniz;