Turkcell’den erkekleri düşünen şaşırtıcı bir teknoloji geldi #GollerKüpede

Turkcell’den erkekleri düşünen şaşırtıcı bir teknoloji geldi #GollerKüpede

Turkcell bu sefer olayı iyice aştı. Maç skorlarını takip edebildiğiniz Goller Cepte uygulamasına yeni bir özellik getirerek, giyilebilir teknolojiler furyasında çığır açacak nitelikte bir ürün geliştirdi.

Goller_Cepte_600x450#GollerKüpede; doğum günlerinde, evlenme yıl dönümlerinizde gözünüzü sevdiğinizden bir an bile ayırmadan maçı takip edebilmenizi sağlayan ileri bir teknoloji. Ligin tüm heyecanını çok şık bir çift küpeye gizlendi. Bu teknolojiyle nerede olursanız olun takımınızın maçını sevdiğinizin yüzünden takip edebileceksiniz.

Sevdiğinize hediye ettiğiniz küpeleri Goller Cepte uygulaması ile eşleştiriyorsunuz, hepsi bu kadar! Takımınız gol attığında sol küpe, gol dediğinde ise sağ küpe yanmaya başlayacak. Böylelikle gözünüzü ondan ayırmadan maç skorunu takip edebileceksiniz.

Bu ileri teknoloji bugün İstanbul Kanyon’daki Turkcell’de görücüye çıkacak. Aşağıdaki videoyu izlediğinizde herşeyi daha da net anlayacaksınız aslında. Oldukça ilginç değil mi? :)

Videoyu görebilmek için lütfen kullandığınız reklam engelleyici eklentilerini pasif hale getiriniz.

Minik uyarı: Bu içeriği yazalı yaklaşık 4 years geçti. İçindeki bilgilerin eskimiş olabileceğine karşı dikkatli olmanızı öneririm. Eğer güncel bir sorunuz varsa yorumda belirtmenizi rica ediyorum.
Bu yazıyı paylaşın:
Yazar:
Sponsorlu İçerik

Bağlantıda kalalım

Mail adresinizi bırakın, sizi son yazılarımdan haberdar edeyim. Söz, spam olmayacak :)

Takipleşelim :)

Merhaba, ben Fatih Özdemir: Burada; deneyimlerimi, seyahatlerimi, araştırmalarımı, beğenilerimi ve eleştirilerimi sizler için arşivliyorum.

Hakkımda bilgi almak için buraya tıklayınız. Eğer sosyal medya hesaplarımdaki paylaşımlarımı takip etmek isterseniz;