Yıldız Tilbe’nin illuminati klibi

Yıldız Tilbe’nin illuminati klibi

Geçtiğimiz yıl blogumda yazmış olduğum Katy Perry’nin illuminati kokan klibi yazım internette çok konuşulan yazılardan biri olmuştu. Açıkçası ben bu konuyla pek ilgilenmiyorum, ama meraklıları illuminati adlı sözde örgütün bütün çalışmalarını yakından takip ediyor. Şimdi o serinin ikinci yazısını ele almak istiyorum ve Katy Perry’nin ardından ikinci tespitimi de sizlerle paylaşmak istiyorum. Bu seferki isim sizi biraz şaşırtacak cinsten: YILDIZ TİLBE !

Yıldız Tilbe beğenerek takip ettiğim sanatçılardan birisidir. Özellikle eski şarkılarının tamamını neredeyse ezbere biliyorum. Bu zamana kadar çoğu klibini de izlemişimdir. Fakat geçen gün 2008 yılında çektiği bir klibe televizyonda şans eseri denk geldim ve acayip detaylar gözüme çarptı. Çünkü klipte baştan sonra masonluk ve var olduğu söylenen illuminati örgütüne ait izler bulunuyordu.

“Dünden Bugüne” isimli parçasına ait klipte simgelerin bu kadar net kullanılması, Katy Perry’i bile kıskandıracak cinsten :) Bilerek mi yapılmış, yoksa dekor olsun diye bilinçsizce mi konulmuş bilinmez. Ama neden bu zamana kadar buna kimse dikkat etmemiş o da düşündürücü :) İzleyelim;

Minik uyarı: Bu içeriği yazalı yaklaşık 5 years geçti. İçindeki bilgilerin eskimiş olabileceğine karşı dikkatli olmanızı öneririm. Eğer güncel bir sorunuz varsa yorumda belirtmenizi rica ediyorum.
Bu yazıyı paylaşın:

Bağlantıda kalalım

Mail adresinizi bırakın, sizi son yazılarımdan haberdar edeyim. Söz, spam olmayacak :)

Takipleşelim :)

Merhaba, ben Fatih Özdemir: Burada; deneyimlerimi, seyahatlerimi, araştırmalarımı, beğenilerimi ve eleştirilerimi sizler için arşivliyorum.

Hakkımda bilgi almak için buraya tıklayınız. Eğer sosyal medya hesaplarımdaki paylaşımlarımı takip etmek isterseniz;