Enterprise Rent a Car: Araç Kiralamada Dünya Markası

Enterprise Rent a Car: Araç Kiralamada Dünya Markası 1

Araç kiralama denildiğinde ilk akla gelen isim olan Enterprise Rent A Car, en saygın, en güvenilir, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak cazip kampanyalar düzenleyen ve dünyanın en çok araba filosuna sahip firma olarak göze çarpmaktadır. Dünyanın neresinde olursanız olun mutlaka Enterprise Rent A Car ofisine gidip rahatlıkla size en uygun şartlarla istediğiniz aracı kiralama şansına sahip olursunuz. Kurumsal firmalara da oto kiralama hizmeti sunan firma, kiralama esnasında sunmuş olduğu ek ücretler karşılığında, bebek koltuğu, Ek sürücü, kış lastiği, kapsamlı ek sigorta ve GPS Navigasyon hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz. Araç kiralama hizmetini firmanın sitesinde gideceğiniz dünyanın herhangi bir yerine gitmeden önce web sayfasından online olarak işleminizi gerçekleştirerek gideceğiz herhangi ülkede anahtar teslim aracınızı alabilirsiniz. Türkiye çapında da geniş bir ağı bulunan Enterprise Rent a Car franchise sistemi ile herhangi bir yerde ofis açmak isteyenlere de imkanlar sağlamaktadır.


Uygun Fiyat ve Kampanyalarla Oto Kiralama Hizmeti

Enterprise Rent A Car dönem dönem yapmış olduğu kampanyalar ve fiyat indirimleri sayesinde müşterilerine en uygun fiyat seçenekleri sunarak müşteri memnuniyetini zirvede tutmaya devam etmiştir. Eğer kurumsal bir firmanın sahibi iseniz şirketiniz için bir de fazla araç filosu kurmak istiyorsanız çok fazla düşünmenize gerek yok. Çünkü Enterprise Rent a Car oto kiralama konusunda yılların vermiş olduğu tecrübeyle firmanıza en uygun seçenekleri sunar.

Enterprise Rent a Car: Araç Kiralamada Dünya Markası 2

Araç Kiralama Esnasında Gerekli Olan Şartlar

Araç kiralama hizmetini ister Enterprise Rent A Car ofislerinden isterseniz online olarak istediğiniz marka ve model arabayı kiralama talebinde bulunup istediğiniz zaman ve saatte hiç bir aksama olmadan teslim alabilme kolaylığına sahip olursunuz. Oto kiralama esnasında seçmiş olduğunuz aracın modeline göre ehliyetinizin en az 1,2 yada 3 senelik olması gerekir. Enterprise’da günlük ve aylık kilometre limitleri bulunmakta eğer bu sınırlar aşıldığı takdirde her kilometre aşımında belli bir ücret ödemek durumunda kalabilirsiniz. Araç kiralama süresi 24 saat olmakla beraber aracını kiralayıp kullanan şoförden kaynaklanan trafik cezaları da o kişiye ait olmaktadır.

Rent A Car Koşullarında Dikkat Etmeniz Gereken Önemli Hususlar

İş ya da kişisel seyahatleriniz öncesinde araba kiralamayı düşünüyorsanız en güvenilir firmaları tercih etmenizde fayda var. Öncelikle yolculuk boyunca başınıza gelebilecekler için; sigorta konusu önemli bir yer teşkil etmekte firmanın size sağladığı sigorta koşullarını bilmeniz gerekir. Diğer önemli bir husus da aracın sizin gereksinimlerinizi tam olarak sağlayıp sağlayamayacağı. Bagaj hacminden yolculuk sırasında sizden başka araçta kaç kişi olacağına, benzin konusunda az yakan aracı tercih etmekten eğer kalabalık bir yere şehre gideceksiniz ağır ve hantal araç yerine daha seri ve kıvrak hareket eden aracı tercih etmeye kadar birçok husus bulunmaktadır rent a car esnasında. Yurt dışında araç kiralama esnasında o ülkenin farklı trafik kuralları olmasından dolayı çok titiz davranmanızda fayda var. Enterprise Rent A Car, işte bu dikkat etmeniz gereken hususlara özen göstererek hiç bir şekilde sıkıntı çekmeden rahat bir yolculuk yapmanız için tüm detayları düşünür.

Aracınız Sizi Bekler Siz Aracı Değil!

İnsanlar vaktin ne kadar değerli olduğunu bilir. Vakitlerini iyi değerlendirmek için özellikle bir yerden bir yere giderken araç kiralamayı tercih eder. Çünkü “vakit nakittir”. Aracı kiralamadan sonra aracı bekleme süresi tüm planlarınızı alt üst edebilir. Bu sorunlarla karşılaşmak için Enterprise Rent A Car aracınızı siz gelmeden hazır duruma getirir. Enterprise’da siz hiçbir zaman aracınızı beklemezsiniz araç sizi bekler! Tüm avantajlardan, uygun kampanyalardan ve indirimli fiyat seçeneklerinden faydalanmak isterseniz Enterprise’a uğrayabilirsiniz.

Bu yazıya yorumunuzu bırakmak için buraya tıklayınız

Blogumun e-posta bültenine abone olun

Yorum bırakın

İnternet bağlantınızda bir sorun görünüyor. Ama yine de Fozdemir Blog'u ziyaret etmeye devam edebilirsiniz.