Fozdemir Blog
Anasayfa > Fatih Özdemir Kimdir?

Fatih Özdemir Kimdir?

Ben Fatih Özdemir, şu an ziyaret etmekte olduğunuz fozdemir.com’da 7 yıldır blog yazıyorum.

20 Kasım 1993 yılında İstanbul’da dünyaya geldim. Küçük yaşlarda tanıştığım teknoloji adeta hobim ve iş modelim haline geldi.

Milestone’lar sayfasında erişebileceğiniz projelerim, bu zamana kadar yaptıklarım ve gelişme aşamam hakkında önemli detaylar veriyor. Ayrıca Etkinliklerim sayfasında da yıllardır olan birikimlerimi “giveback” kültürüyle gelecek nesillere aktardığım seminerlerime ulaşabilirsiniz. Ayrıca Youtube’da da vlog tarzı belgesel videolarımı hazırlamaya başladım. Aşağıdan ilk videomu izleyebilirsiniz. Kanalıma abone olmak içinse buraya tıklayabilirsiniz.

2017 yılına kadar olan girişimcilik macerama “Yolculuğum 93” adıyla şuradaki yazımda yer verdim. Bundan sonraki yıllarda, aynı yazıya, her yıl bir fazla başarıyı ekleyerek tekrar yayınlamak en büyük motivasyon kaynağım olacak.

Ayrıca Fozdemir.com’da bu zamana kadar Türk Hava Yolları, Turkcell, Türkiye İş Bankası, İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO), PepsiCO, Samsung, Vestel, Enpara QNB Finansbank, Denizbank, Damla Su, Allianz, Starlight Hotel, Trivago, Kempinski Çırağan, Hürriyet, BKM Express, Marmara Forum Alışveriş Merkezi, Vialand, Findex, Sigortam.net, Prontotur, Saleduck, İdemama, Bortaçina, Biletbilet.com, Sportive, Panda Dondurma, Cinemaximum, Binbirçiçek Bal, Golf, The Beetle, Upper Crust Pizza, Algida, Jolly Tur, Cafe Tur, MNG Turizm, İpana ve Fun Lab başta olmak üzere 100+ fazla markayla işbirliği yaptım.

Blogum dışında Ontrava ve Giresun Blog için yazdığım yazılara da ulaşabilirsiniz.

Eğer uzmanlık alanım olan çeşitli alanlarda Freelance olarak benimle çalışmak istiyorsanız iletişime geçebilirsiniz.

Yeni Youtube kanalımı keşfettiniz mi?