Fatih Özdemir Kimdir?

For English please click here – About Me

Merhaba, ben Fatih Özdemir. 2005 yılından beri internetin derin dünyasının bir köşesinde sonsuzluğa miras olarak içerik üretmeye devam ediyorum. 2010 yılından beri fozdemir.com adresindeki blogumda düşüncelerimi paylaşıyor, fırsat buldukça seyahat ediyor, pazarlıyor, tasarlıyor, biraz da kodluyor ve girişimcilik – kurumsallık ekosistemleri arasında koşuşturuyorum.

Kronolojik sırayla Mistanbul.tr.gg, Dreamistanbul.net, Giresun Blog web siteleriyle kendi deneyimsel alanımı oluşturdum ve bu internet sitelerinde çok sayıda ziyaretçiyi ağırlayarak şehirlerle ilgili bilgi almalarını sağladım. Bu projeler daha çok lise-üniversite döneminde kendimi geliştirmeme yönelikti.

Üniversite eğitimimin sonlarına doğru Türkiye Girişimcilik Vakfı (Fellow Programı), Yenibirlider Derneği (YBL Genç Profesyoneller) ve Hackquarters (Pioneers) gibi oluşumlarla tanıştım; bu tanışmalar sonucunda ortaya döneminde geniş kitlelerce bilinen haber platformu Ontrava çıktı. Buradaki tüm deneyimler ise daha sonra (hala faaliyette olan) seyahat odaklı girişimim Citiletter ve Citiletter Türkçe‘yi ortaya çıkardı.

Şu sıralar Carex Sweden şirketinde Celenes by Sweden, Bionnex, Uvela ve Dr.Oil markaları için Uluslararası Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak görev alıyor, boş vakitlerimi ise freelance çalışmalar (Portföy: Behance) ve seyahat girişimim Citiletter odağında değerlendiriyorum.

Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn

Reklamverenler için bilgiler: Fozdemir.com’da bu zamana kadar Türk Hava Yolları, Pegasus Havayolları, Turkcell, Türkiye İş Bankası, Jaguar, İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO), PepsiCO, Mediamarkt, Samsung, ETSTur, Tatilsepeti, Vestel, Enpara QNB Finansbank, Denizbank, Damla Su, Allianz, Starlight Hotel, Trivago, Kempinski Çırağan, Hürriyet, Gittigidiyor, BKM Express, Marmara Forum Alışveriş Merkezi, Enterprise, Vialand, Findex, Sigortam.net, Prontotur, Saleduck, İdemama, Bortaçina, Biletbilet.com, Sportive, Panda Dondurma, Cinemaximum, Binbirçiçek Bal, Golf, The Beetle, Upper Crust Pizza, Algida, Jolly Tur, Cafe Tur, MNG Turizm, İpana ve Fun Lab başta olmak üzere 100+ fazla markayla işbirliği yaptım. Dilerseniz siz de markanızla ilgili tanıtımlar ve diğer süreçler için aşağıdan bana ulaşabilirsiniz.

Bir sorunuz ya da işbirliği talebiniz mi var?

Yazılarımla ilgili önerileriniz ya da benimle yapmayı planladığınız işbirlikleri hakkında bana ulaşabilirsiniz. Form doldurmayı sevmiyorsanız me@fozdemir.com‘a mail atabilirsiniz.

ABOUT ME – ENGLISH

Hello, I’m Fatih Özdemir. Since 2005, I continue to produce content as a legacy to infinity in a corner of the deep world of the Internet. In addition to sharing my thoughts on my blog on fozdemir.com since 2010; I travel, market, design, code a little, and take part in the entrepreneurship and institutionalism ecosystems.

In chronological order, I created my own experiential space with Mistanbul.tr.gg, Dreamistanbul.net, Giresun Blog websites. I hosted a lot of visitors on these websites to give information about cities. These projects were mostly intended for me to improve myself during high school and college.

Towards the end of my university education, I met such organisations as Turkish Entrepreneurship Foundation (Fellowship Program), Yenibirlider Association (YBL Young Professionals) and Hackquarters (Pioneers); these opportunities as a result of the inspire of the news start-up platform Ontrava, which was widely known to the masses during a period. All experiences before later revealed Citiletter and Citiletter Turkish, my travel-oriented start-up (which is still live).

Currently, I am the International Digital Marketing Manager of Carex Sweden for Celenes by Sweden, Bionnex, Uvela and Dr.Oil brands while my spare time is focused on freelance studies (Portfolio: Behance) and my travel start-up Citiletter.

Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn

Any question or collaboration?

Please contact me if you have any question or plan any collaboration with me. It is also possible you can send me an e-mail via me@fozdemir.com.

Bu yazıyı paylaşın:

Bağlantıda kalalım

Mail adresinizi bırakın, sizi son yazılarımdan haberdar edeyim. Söz, spam olmayacak :)

Takipleşelim :)

Merhaba, ben Fatih Özdemir: Burada; deneyimlerimi, seyahatlerimi, araştırmalarımı, beğenilerimi ve eleştirilerimi sizler için arşivliyorum.

Hakkımda bilgi almak için buraya tıklayınız. Eğer sosyal medya hesaplarımdaki paylaşımlarımı takip etmek isterseniz;