Fatih Özdemir Kimdir?

For English please click here – About Me


Merhaba, ben Fatih Özdemir. 2010 yılından beri fozdemir.com adresindeki blogumda düşüncelerimi paylaşıyor, fırsat buldukça seyahat ediyor, yazıyor, pazarlıyor, tasarlıyor, biraz da kodluyor ve girişimcilik – kurumsallık ekosistemleri arasında koşuşturuyorum.

Üniversite eğitimimin sonlarına doğru Türkiye Girişimcilik Vakfı (Fellow Programı), Yenibirlider Derneği (YBL Genç Profesyoneller) ve Hackquarters (Pioneers) gibi oluşumlarla tanıştım; bu tanışmalar sonucunda ortaya döneminde geniş kitlelerce bilinen haber platformu Ontrava çıktı.

Şirketleri dijitalleştirme çalışmalarım kapsamında da Carex Sweden şirketinde Celenes by Sweden, Bionnex, Uvela ve Dr.Oil markaları için; Yenibirlider Derneği için ve The Kitap Yayınları için Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak markaların dijital tabanını oluşturma odaklı görevler aldım. Ayrıca dijital dönüşüm gerçekleştirmek isteyen şirketler için freelance olarak da çalışmalar yürütüyorum: https://fozdigital.com

Ek olarak Gezimingo adında bir seyahat platformu üzerinde de çalışıyorum. Eğer seyahat dikeyinde bir iş ile uğraşıyorsanız, işbirlikleriniz için konuşmak ve tanışmak isterim.

Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn

Reklamverenler için bilgiler: Fozdemir.com’da bu zamana kadar Türk Hava Yolları, Pegasus Havayolları, Turkcell, Türkiye İş Bankası, Jaguar, İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO), PepsiCO, Mediamarkt, Samsung, ETSTur, Tatilsepeti, Vestel, Enpara QNB Finansbank, Denizbank, Damla Su, Allianz, Starlight Hotel, Trivago, Kempinski Çırağan, Hürriyet, Gittigidiyor, BKM Express, Marmara Forum Alışveriş Merkezi, Enterprise, Vialand, Findex, Sigortam.net, Prontotur, Saleduck, İdemama, Bortaçina, Biletbilet.com, Sportive, Panda Dondurma, Cinemaximum, Binbirçiçek Bal, Golf, The Beetle, Upper Crust Pizza, Algida, Jolly Tur, Cafe Tur, MNG Turizm, İpana ve Fun Lab başta olmak üzere 100+ fazla markayla işbirliği yaptım. Dilerseniz siz de markanızla ilgili tanıtımlar ve diğer süreçler için aşağıdan bana ulaşabilirsiniz.

Fozdemir Blog Reklam Tarifesi ve Son 3 Aylık İstatistikleri: https://datastudio.google.com/s/qvAFyPKVXTM

Bir sorunuz ya da işbirliği talebiniz mi var?

Yazılarımla ilgili önerileriniz ya da benimle yapmayı planladığınız işbirlikleri hakkında [email protected] ‘a mail atarak bana ulaşabilirsiniz.

ABOUT ME – ENGLISH

Hello, I’m Fatih Özdemir. Since 2010, I share my thoughts on my blog on fozdemir.com; also I travel, write, market, design, code a little, and take part in the entrepreneurship and institutionalism ecosystems.

Towards the end of my university education, I met such organisations as Turkish Entrepreneurship Foundation (Fellowship Program), Yenibirlider Association (YBL Young Professionals) and Hackquarters (Pioneers); these opportunities as a result of the inspire of the news start-up platform Ontrava, which was widely known to the masses during a period.

Within the scope of digital transforming of companies, I worked as a Digital Marketing Manager for Celenes by Sweden, Bionnex, Uvela and Dr.Oil brands at Carex Sweden; Yenibirlider Association and The Kitap Publishing. I also work as a freelancer for companies that want to perform a digital transformation: https://fozdigital.com

I also develop a travel platform named Gezimingo. If you have a business about travel, I would like to talk and meet for collaborations.

Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn

Any question or collaboration?

Please contact me if you have any question or plan any collaboration with me. You can send me an e-mail via [email protected]

İnternet bağlantınızda bir sorun görünüyor. Ama yine de Fozdemir Blog'u ziyaret etmeye devam edebilirsiniz.