Google Play Store’da Yer Alan En İyi Fotoğraf Uygulamaları

Günümüzde telefonlar maksimum verim elde etmek istediğimiz araçlar arasında ilk sırada yer alıyor. Hemen hemen aklımıza gelen her işlemi telefonlardan yaparak bilgisayar gibi daha yüksek işlevli cihazlara olan bağlılığımızı azaltma peşindeyiz. Telefondan en fazla yapmak istediğimiz işlemlerin başında ise paylaşmaya doyamadığımız fotoğrafları düzenleme isteği geliyor. 

Biz de bu yazımda en fazla kullanılan mobil marketlerden olan Google Play Store içerisindeki en iyi fotoğraf uygulamalarını sizin için bir araya getirdim.

1- Snapseed

Snapseed, Google Play Store üzerinden kullanıcıların en fazla tercih ettiği fotoğraf düzenleme uygulamalarından birisi. İçerisindeki onlarca farklı araç ve filtre ile fotoğraflara en güzel müdahalelerin yapılmasını sağlayan uygulama, ince ve hassas dokunuşlar içinde birebir. 

Snapseed uygulamasına buradan ulaşabilirsiniz.

2- Canva

Tasarım konusundaki lider isimlerden olan Canva, fotoğraf düzenleme konusunda da Google Play Store’un ileri gelen uygulamalarından. İçerisinde barındığı onlarca hazır şablon, filtre ve illüstrasyon ile kullanıcılara farklı işler yapma imkanı veriyor olması Canva’yı daha da popüler bir hale getiriyor. Bunun dışında da instagram için özel postlar oluşturmak istiyorsanız da yine Canva’nın hazır sunduğu opsiyonlardan yararlanabilirsiniz. 

Canva’nın uygulamasına gitmek için tıklayın.

3- FotoRus

Fotoğraf düzenleme konusunda beklediğiniz her şeyi içinde barındıran FotoRus, basit arayüzü nedeniyle kullanıcıların en fazla tercih ettiği uygulama. Buna ek olarak getirdiği profesyonel düzenleme imkanları ve özel efektler ile fotorus çektiğiniz fotoğrafları daha güzel bir hale getiriyor. 

FotoRus uygulaması için tıklayın.

4- LightX

Android telefon kullananların sık sık tercih ettiği ücretsiz bir uygulama olan LightX, fotoğraflara yönelik pek çok özelliği beraberinde getiriyor. Fotoğraf arka planı değiştirmeden odak efektleri gibi değişik şeyleri beraberinde sunuyor. 

LightX uygulamasına gidin.

5- AirBrush

AirBrush temel anlamda kullanıcılarına en hızlı ve en iyi çözümü sunmayı amaçlıyor. Ayrıca sunduğu kolay çözümler ile de AirBursh kullanıcıların dikkatini çekmeyi başarıyor. Birçok efekti kullanarak fotoğraflarınızı farklı dokular katabileceğiniz AirBrush Google Play Store’da sizleri bekliyor. 

AirBrush uygulamasına buradan ulaşabilirsiniz.

Yazar:
Fatih Özdemir
Tartışmaya Katılın

Takipleşelim :)

Merhaba, ben Fatih Özdemir: Burada; deneyimlerimi, seyahatlerimi, araştırmalarımı, beğenilerimi ve eleştirilerimi sizler için arşivliyorum.

Hakkımda bilgi almak için buraya tıklayınız. Eğer sosyal medya hesaplarımdaki paylaşımlarımı takip etmek isterseniz;

İnternet bağlantınızda bir sorun görünüyor. Ama yine de Fozdemir Blog'u ziyaret etmeye devam edebilirsiniz.