Fozdemir Blog
Anasayfa > Sizler İçin Araştırdım > Henüz oynamadıysanız mutlaka denemenizi önerebileceğim en iyi 5 online oyun

Henüz oynamadıysanız mutlaka denemenizi önerebileceğim en iyi 5 online oyun

Online oyunlarla aram pek olmasa bile bu çılgınlığı yakından takip etmeye çalışıyorum. Özellikle E-Spor’un da hayatımıza girmesiyle bir sektör haline gelen online oyunları sizler için araştırdım, denedim ve beğendiklerimi listeledim.

League of Angels II

Tüm dünyanın oynadığı League of Angels, devam oyunuyla bu kez Türkçe olarak oyunseverlerin karşısına çıkıyor. Oyun boyunca parlak ve renkli efektler ile mücadele veriyorsunuz. Buraya tıklayarak deneyebilirsiniz.

Travian: Kingdoms

Listemin ikinci sırasında ise bir zamanların en popüler tarayıcı oyunlarından biri olan Travian‘ın gelişmiş versiyonu var. İlk kez 2004 yılında yayınlanan strateji oyun, şimdi gelişmiş bir versiyonuyla sizlerle buluşuyor. Oyunla ilgili detayları internet sitesinden edinebilirsiniz.

Metin 2

Oyun dünyasının başrollerinden biri olan Metin 2 oyunu ise, ilk çıktığı günden bu yana geniş bir kitle tarafından oynanıyor. Gelişmiş versiyonuyla ilgili bilgi almak ve oyunu oynamak için internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

OGame

Yine kökü oldukça eskilere dayanan bir oyun olan OGame ise, uzayda geçen bir strateji oyunu. Savaş oyunlarının biraz daha gelişmiş ve teknolojik hayali bir dünyada geçen versiyonu diyebiliriz. Detaylı bilgiyi buradan alabilirsiniz.

EOS TAM Game

Nfinity Games’in en iyi oyunlarından biri olan EOS ise daha çok Türkiye, Azerbaycan ve MENA bölgesinde oynanıyor. Oyunun adının TAM olması da zaten bu isimlerin başharflerinden geliyor. EOS’u da oyun listenize eklemenizi tavsiye ediyorum.

Şimdilik aktarabileceğim oyunlar bu kadar. Eğer bir sonraki ay oyun dünyasında yeni gelişmeler olursa onları da derleyeceğim. Keyifli oyunlar dilerim.


Also published on Medium.

3 yorum

Yorum bırakın

  • İçlerinden OGame ve EOS TAM Game oyunlarını hiç oynamadım fakat görünüşe göre güzel oyunlara benziyor denemekten zarar gelmez. Ayrıca Metin2 duymayan yoktur sanırım şahsen benim yıllarımı heba ettiğim bir oyundur boş vaktiniz var ise işinize yarar vakit geçireceğiniz bir oyun fakat okul veya bir işle meşgulseniz hiç bulaşmayın derim.

%d blogcu bunu beğendi: