Fozdemir Blog
Anasayfa > Hiç Anlatmicam > HİÇ ANLATMİCAM: Londra’nın sokak sanatlarıyla ünlü bölgesi East London

HİÇ ANLATMİCAM: Londra’nın sokak sanatlarıyla ünlü bölgesi East London

Yorum katmadığım, hiç anlatmaya gerek olmayan ve herşeyin şarıl şarıl ortada olduğu bir başka video serim “HİÇ ANLATMİCAM” ile karşınızdayım. İlk olarak, neredeyse bölgenin her metrekaresini boş bırakmayan sokak sanatçılarının mesken tuttuğu Londra’nın East bölgesinden çektiğim görüntülerle başlıyorum. Umarım izlemesi keyifli bir içerik olmuştur, iyi seyirler :)

Meet with my new video series called NO COMMENT. I won’t say anything in this series because everything is clear. Just watch and enjoy! The first video was taken in East London which was dwelled by street artists. I hope that all displays will make you delighted!

Bu içeriği Youtube kanalımda da izleyebilirsiniz. Bunun gibi daha fazla video görebilmek için kanalıma abone olabilirsiniz:

http://youtube.com/c/fozdemircom

Fatih Özdemir

Ben Fatih Özdemir, şu an ziyaret etmekte olduğunuz fozdemir.com’da 8 yıldır blog yazıyorum. Detaylı bilgi almak için "Hakkımda" bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

1 yorum

Yorum bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  • Güzel ve sürekleyici bir yazı olmuş ayrıca çok başarılı bir siteniz var tebrik ederim.Yeni Youtube kanalımı keşfettiniz mi?