Sosyal bir Blogger’in vazgeçilmezi: Hürriyet Cumartesi

Sosyal bir Blogger’in vazgeçilmezi: Hürriyet Cumartesi

Hürriyet Cumartesi / Giresun
Hürriyet Cumartesi / Giresun

Blog yazmak özveri isteyen bir iş. Ne yazacağını bilememekten dolayı tükendiğiniz anlarda sizi bekleyen takipçi kitlenize ilginç içerikler bulabilmek için internetin tozlu raflarını kurcalamaya başlarsınız. Ya da kendinize bir başucu rehberi edinmek için araştırmaya koyulursunuz.

Tam da bu noktada, benim gibi sosyal konulara değinen ve deneyimleriyle ilgili yazılar yazan Blog yazarları için de tavsiye edebileceğim, Hürriyet’in Cumartesi ekinden bahsetmek istiyorum sizlere.

Hürriyet Cumartesi eki 7’den 70’e herkesi ilgilendiren bir rehber aslında. Sadece Cumartesi günleri bayilerde bulabileceğiniz bu özel gazete eki sizlere adeta keyifli bir haftasonu planı yapmanız için önderlik ediyor.

Gezilecek yerler, sergiler, izlenilecek tiyatrolar, yemek yenilebilecek leziz mekanlar, vizyona yeni giren filmler, çocuklarla yapılabilecek eğlenceli aktiviteler, en son moda trendleri vs… Hürriyet Cumartesi eki aklınıza hayatınızı dolu dolu yaşamak için gelen her türlü fikir için rehber niteliğinde özel bir gazete olarak karşımıza çıkıyor. İçerisinde bu saydığım her türlü sosyal aktivite maddeler halinde listeleniyor. Böylelikle kendi zevkinize uygun bir to-do-list hazırlamanız mümkün.

Acaba bu haftasonu ne yapsam? sorusu tarihe karışıyor.

Boş boş geçen haftasonlarımıza çoğu zaman acıyoruz. Özellikle benim gibi gezmeyi tozmayı seven, hayatın keyfini çıkarmaya meraklı bir kişiliğiniz varsa, rehberiniz kesinlikle Hürriyet Cumartesi olmalı.

Siz de benim gibi bu haftasonu Hürriyet’in Cumartesi ekini alın, kendi zevklerinize uygun bir etkinlik planı hazırlamaya şimdiden başlayın.

Bir Blogger’in haftasonu rehberi Hürriyet CumartesiGezilecek yerler, sergiler, izlenilecek tiyatrolar, yemek…

Posted by Fozdemir on 18 Haziran 2015 Perşembe

Sosyal bir Blogger’in vazgeçilmezi: Hürriyet Cumartesi 61

Minik uyarı: Bu içeriği yazalı yaklaşık 5 sene geçti. İçindeki bilgilerin eskimiş olabileceğine karşı dikkatli olmanızı öneririm. Eğer güncel bir sorunuz varsa yorumda belirtmenizi rica ediyorum.
blank
Yazar:
Sponsorlu İçerik
Tartışmaya Katılın

Menü

Takipleşelim :)

Merhaba, ben Fatih Özdemir: Burada; deneyimlerimi, seyahatlerimi, araştırmalarımı, beğenilerimi ve eleştirilerimi sizler için arşivliyorum.

Hakkımda bilgi almak için buraya tıklayınız. Eğer sosyal medya hesaplarımdaki paylaşımlarımı takip etmek isterseniz;