John Frieda ile Size Özel Saç Bakımı

John Frieda ile Size Özel Saç Bakımı

Otuz yılı aşkın bir süre önce Londra’da bir kuaför salonunda başlayan John Frieda macerası, yaklaşık yirmi yıldır saç bakımında devrim yaratan ürünlerle devam ediyor. Ürünlerini; Frizz Ease, Luxurious Volume, Full Repair, Sheer Blonde ve Brilliant Brunette adlı beş farklı seri altında sunan John Frieda, stil sahibi kadınların en çok tercih ettiği saç bakım markalarından biri.

Kabarmayan ve Elektriklenmeyen Saçlar İçin Frizz Ease Serisi

Canlılığını yitirmiş, elektriklenen ve kabaran saçlara çare olarak geliştirilen John Frieda Frizz Ease serisi, özel formülüyle saçları yumuşak ve kolay şekillendirilebilir hale getiriyor. Mucizevi iyileşme, belirgin bukleler ve kusursuz düzlük kazandırmak için geliştirilmiş şampuanlar ve saç kremlerinin yanı sıra bakım yağları, bakım maskeleri, serumlar ve saç spreyleri de saçlarınızı pürüzsüzleştirmek için öne çıkan ürünlerindendir.

İnce Telli Saçlara Hacim Kazandırmak İçin Luxurious Volume Serisi

Sönük saçlara yumuşak bir dolgunluk sağlayan John Frieda Luxurious Volume serisi, saçlarınızın kuaför salonundan çıkmış gibi görünmesini destekliyor. Seride yedi güne kadar hacim etkili şampuan ve saç kremine ek olarak hacim kazandıran saç köpüğü, saç spreyi ve saç köklerinden başlayarak yoğun hacim veren sprey yer alıyor.

Yıpranmış Saçları Onarmak İçin Full Repair Serisi

İşlem görmüş saçları onarmak üzere geliştirilen John Frieda Full Repair serisi, formülünde bulunan Omega-3 yönünden zengin Inca Inchi yağı sayesinde saçı güçlendiriyor. Serinin şampuanı ve saç kremi onarmanın yanı sıra kırılmalara karşı da korurken Full Repair Nemlendirici + Onarıcı bakım maskesi, saçın dokusunda ve görünümündeki hasarı tek kullanımda ortadan kaldırmayı amaçlıyor.

Sarı Saçlara Özel Sheer Blonde Serisi

John Frieda’nın sarı saçlara özel Sheer Blonde serisinde renk açıcı ürünlerden renk yenileyici şampuan ve saç kremlerine kadar sarışınların saçları için tüm ihtiyaçlarına yönelik ürünler bulmak mümkün. Go Blonder ürünleri güneşten açılmış bir sarı yakalamaya yardımcı olurken Color Renew ve Highlight Activating ürünleri sarının en güzel tonlarına sahip olmanızı ve saç renginizi korumanızı sağlayacak.

Kahverengi Saçlara Özel Brilliant Brunette Serisi

Kahverengi saçların doğal parlaklığını arttırmayı hedefleyen John Frieda Brilliant Brunette serisi, doğal ton açıcı, doğal ton koyulaştırıcı, renk koruyucu ve elmas parlaklığı kazandıran şampuan ve saç kremleriyle saçlarınızın doğal güzelliğini ortaya çıkarıyor.
Şampuan ve saç kreminden serum ve saç spreyine, bakım maskelerinden bakım yağlarına kadar John Frieda serilerinden ihtiyacınıza yönelik tüm ürünleri www.kozmela.com adresinden satın alabilirsiniz.

Minik uyarı: Bu içeriği yazalı yaklaşık 3 sene geçti. İçindeki bilgilerin eskimiş olabileceğine karşı dikkatli olmanızı öneririm. Eğer güncel bir sorunuz varsa yorumda belirtmenizi rica ediyorum.
Bu yazıyı paylaşın:
Yazar:
Sponsorlu İçerik

Bağlantıda kalalım

Mail adresinizi bırakın, sizi son yazılarımdan haberdar edeyim. Söz, spam olmayacak :)

Takipleşelim :)

Merhaba, ben Fatih Özdemir: Burada; deneyimlerimi, seyahatlerimi, araştırmalarımı, beğenilerimi ve eleştirilerimi sizler için arşivliyorum.

Hakkımda bilgi almak için buraya tıklayınız. Eğer sosyal medya hesaplarımdaki paylaşımlarımı takip etmek isterseniz;