Jollytur Rs Servis Kampanyasıyla Daha Cazip

Jollytur Rs Servis Kampanyasıyla Daha Cazip 1

Koskocaman bir kış mevsimini daha arkamızda bıraktık. Önümüzde sıcak yaz günleri var. Yaz demek daha özgür, doğayla iç içe, daha enerjik, daha mutlu hissetmek demek bana göre. Eminim hemen hemen herkes için de böyledir. O karanlık, soğuk kış günlerinden sonra kucaklaştığımız doğa ve güneş ışıkları hepimizi kıpır kıpır hislerle yeniden canlandırır adeta. Seyahat etmek, kendimizi denizin serin sularına bırakmak, güneşlenmek ya da dağ tepe gezmek, çoluk çocuk ailece bir arada hoş bir tatil geçirmek, güzel anılarla ruhen, bedenen tazelenerek gelecek kışa merhaba demek isteriz.

Tatil deyince aklımıza ilk gelen seyahat acenteleri, acente deyince de ilk sıralarda gelenlerden biri de Jollytur’dur kuşkusuz. Yıllardır müşterilerine kaliteli hizmet veren Jollytur, mevsimine göre değişen kampanyalar düzenleyerek müşterilerinin hoş anılar depolamasını hedeflemektedir. Bu yıl, gerek seyahatlerimizde gerekse günlük yaşamımızda vazgeçilmezimiz olan arabalarımızı da düşünüp yeni bir kampanya başlatmıştır; RS servis kampanyası. RS, arabalarımız için mini onarım sistemleri, yenileme çözümleri, radyatör servisleri sunan, Türkiye’nin her yerinde ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde servis noktaları bulunan bir ağdır.

RS servis kampanyası, 01 Ocak 2016-31 Aralık 2016 tarihleri arasında Jollytur’dan tatil rezervasyonu yaptıran ya da uçak bileti satın alan müşteriler için geçerlidir. Müşteri, RS servisten satın alacağı mini onarım, boya koruma ve bakım hizmetleri ile Automobile Card ürünleri üzerinden %25 indirim hakkı kazanacaktır. İndirim hakkını kullanmak isteyen Jollytur müşterilerinin voucher belgelerini (acenteye ödeme yaptıklarını gösteren belgelerini) RS servis noktalarında ibraz etmeleri yeterlidir.

Söz konusu kampanya ile iki hizmeti bir arada sunarak hayatımızın konforunu belirleyen iki farklı alanda, hem tatil planlarımızda hem de arabamızın bakımında bizlere kolaylık sağlayan Jollytur, rakipleri arasından başarıyla sıyrılarak bir kez daha fark yaratmayı başarmıştır. Böylelikle de Jollytur’un, hem tüm 2016 yılı boyunca devam edecek olan bu kampanyadan yararlanmak hem de güvenilir, kaliteli, huzurlu tatiller ve seyahatler yapmak için akla ilk gelen isimlerden biri olmayı sonuna kadar hak ettiğini söyleyebiliriz.

Minik uyarı: Bu içeriği yazalı yaklaşık 4 sene geçti. İçindeki bilgilerin eskimiş olabileceğine karşı dikkatli olmanızı öneririm. Eğer güncel bir sorunuz varsa yorumda belirtmenizi rica ediyorum.
blank
Yazar:
Sponsorlu İçerik
Tartışmaya Katılın

2 yorum

Takipleşelim :)

Merhaba, ben Fatih Özdemir: Burada; deneyimlerimi, seyahatlerimi, araştırmalarımı, beğenilerimi ve eleştirilerimi sizler için arşivliyorum.

Hakkımda bilgi almak için buraya tıklayınız. Eğer sosyal medya hesaplarımdaki paylaşımlarımı takip etmek isterseniz;

İnternet bağlantınızda bir sorun görünüyor. Ama yine de Fozdemir Blog'u ziyaret etmeye devam edebilirsiniz.