Fozdemir Blog
Anasayfa > Ruhumun Gıdası > Justin Bieber için önyargılarınızdan kurtulun!

Justin Bieber için önyargılarınızdan kurtulun!

Tüm dünyanın tanıdığı genç bir sima haline gelen Justin Bieber; bu başarısını, onu kötülüyenlerin gölgesinde sürdürmeye devam ediyor.

closeBu yazı 5 yıl 3 ay 24 gün önce yayınlanmış olduğundan güncelliğini yitirmiş veya içeriğindeki bilgilerin geçerliliği kaybolmuş olabilir. Eğer yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız lütfen bana ulaşın!

İnternete yüklediği videolarıyla ülkesi Kanada’dan bir anda dışarı çıkan ve tüm dünyanın tanıdığı genç bir sima haline gelen Justin Bieber; bu başarısını, onu kötülüyenlerin gölgesinde sürdürmeye devam ediyor.

Yaş itibariyle çok genç olan Bieber, eminim ki yakaladığı bu şöhretin büyük çapta olmasının sıkıntılarını yaşıyor.

Şarkılarına çektiği video kliplerinin Youtube’daki izlenme oranına baktığımızda, üst sınırları bir hayli zorlayan Bieber, aynı başarısını diğer sosyal medya hesaplarında da gösteriyor. Kendisinden daha küçük yaştaki genç kızlardan ve kendi akranlarından oluşan hayran kitlesi, genç şarkıcıyı her konuda destekliyor. Fakat diğer yarısı ne yazık ki bu gencin başarısını baltalayacak işler yapıyor.

Geçtiğimiz aylarda ülkemize gelerek İstanbul‘da konser veren Bieber, Türk hayranlarıyla ilk kez buluştu. Türkiye‘ye geldiğinde kendini büyük zanneden insanların yoğun tepkisine ve ‘biber’ esprilerine maruz kalması; yaptığı başarılı işlerin ne derece baltalandığının en büyük göstergesi aslında. Çünkü yalnızca ülkemizde değil, bütün ülkelerde hal böyle.

Fakat benim inandığım tek şey var: Dünyaca ünlü sanatçılarla düetler yapmak, okyanus ötesine geçip hiç gitmediği ülkelerde bile hayranlara sahip olmak, genç yaşta herkesin ilgi odağı olmak, şarkılarıyla geniş kitlelere ulaşmak çok kolay bir iş değil. Her ne olursa olsun, başarısına saygı duyulması gerektiğini düşünüyorum. Herkes müziğini sevmek zorunda değil tabiki, ama bu ona karşı saygısızca davranmayı gerektirmiyor. Ve önyargılarınızdan kurtulup, bir şarkısını adam akıllı dinlediğinizde siz de seveceksiniz. Sürüye uyup, bu gencin başarılarını yabana atmayın!

Justin Bieber – All Around The World ft. Ludacris

Fatih Özdemir

Ben Fatih Özdemir, şu an ziyaret etmekte olduğunuz fozdemir.com’da 8 yıldır blog yazıyorum. Detaylı bilgi almak için "Hakkımda" bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

4 yorum

Yorum bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Yeni Youtube kanalımı keşfettiniz mi?