Keşfetmeyi sevenler için gezi rehberi

Bir konu üzerinde odaklanmış bloglar bana her zaman diğerlerine göre daha samimi gelmiştir. Bu yazıda tanıtımını yapacağım site gezilecek yerler adına aklınıza gelebilecek her şeyi kaleme almış durumda. Daha önce görmediğiniz ve hakkında fikir sahibi olmadığınız yerleri araştırıyor ve en iyi şekilde tarafınıza sunuyor.

Seyahat etmeyi düşünen kişilerin gideceği yerin hakkında ufak tüyolar edinmesi her zaman öz güven teşkil etmektedir. Gezilesiyer.com Türkiye’de gezilecek yerler başlığı altında Türkiye’deki en popüler turistlik yerleri liste halinde hazırlamış durumda. Eğer Türkiye turu düşünüyorsanız belirttiğim listeyi muhakkak inceleyin.

İstanbul, Ankara, Bursa ve İzmir gibi tarihi yerleri ve gezilmesi gereken yerleri bulunana şehirlerimizin gezi rehberleri çoktan tamamlanmış durumda.

Eğer seyahatiniz yurt içinde değilse seyahat rehberi kategorisine girerek önceden alınması gereken tedbirler hakkında bilgi edinebilirsiniz. Örneğin; Vizesiz gidilecek ülkeler listesinin hazırlanması benim çok hoşuma gitti. Vize ve pasaport alma rehberi gibi makaleleri de gayet açıklayıcı.

Gezilesiyer.com kurucusu olan Hüseyin Uslu ile yaptığım röportajda yakında konaklama ve ne yenir kategorilerinin de geleceğinin sözünü aldık.

Keşfetmeyi seven birisiyseniz; http://gezilesiyer.com

Yazar: Fatih Özdemir