Keşfetmeyi sevenler için gezi rehberi

Keşfetmeyi sevenler için gezi rehberi 1

Bir konu üzerinde odaklanmış bloglar bana her zaman diğerlerine göre daha samimi gelmiştir. Bu yazıda tanıtımını yapacağım site gezilecek yerler adına aklınıza gelebilecek her şeyi kaleme almış durumda. Daha önce görmediğiniz ve hakkında fikir sahibi olmadığınız yerleri araştırıyor ve en iyi şekilde tarafınıza sunuyor.

Keşfetmeyi sevenler için gezi rehberi 2

Seyahat etmeyi düşünen kişilerin gideceği yerin hakkında ufak tüyolar edinmesi her zaman öz güven teşkil etmektedir. Gezilesiyer.com Türkiye’de gezilecek yerler başlığı altında Türkiye’deki en popüler turistlik yerleri liste halinde hazırlamış durumda. Eğer Türkiye turu düşünüyorsanız belirttiğim listeyi muhakkak inceleyin.

İstanbul, Ankara, Bursa ve İzmir gibi tarihi yerleri ve gezilmesi gereken yerleri bulunana şehirlerimizin gezi rehberleri çoktan tamamlanmış durumda.

Keşfetmeyi sevenler için gezi rehberi 3

Eğer seyahatiniz yurt içinde değilse seyahat rehberi kategorisine girerek önceden alınması gereken tedbirler hakkında bilgi edinebilirsiniz. Örneğin; Vizesiz gidilecek ülkeler listesinin hazırlanması benim çok hoşuma gitti. Vize ve pasaport alma rehberi gibi makaleleri de gayet açıklayıcı.

Gezilesiyer.com kurucusu olan Hüseyin Uslu ile yaptığım röportajda yakında konaklama ve ne yenir kategorilerinin de geleceğinin sözünü aldık.

Keşfetmeyi seven birisiyseniz; http://gezilesiyer.com

Minik uyarı: Bu içeriği yazalı yaklaşık 3 sene geçti. İçindeki bilgilerin eskimiş olabileceğine karşı dikkatli olmanızı öneririm. Eğer güncel bir sorunuz varsa yorumda belirtmenizi rica ediyorum.
blank
Yazar:
Fatih Özdemir
Tartışmaya Katılın

Takipleşelim :)

Merhaba, ben Fatih Özdemir: Burada; deneyimlerimi, seyahatlerimi, araştırmalarımı, beğenilerimi ve eleştirilerimi sizler için arşivliyorum.

Hakkımda bilgi almak için buraya tıklayınız. Eğer sosyal medya hesaplarımdaki paylaşımlarımı takip etmek isterseniz;

İnternet bağlantınızda bir sorun görünüyor. Ama yine de Fozdemir Blog'u ziyaret etmeye devam edebilirsiniz.