Fozdemir Blog
Anasayfa > Ruhumun Gıdası > Kocan Kadar Konuş vizyona iddialı girdi #gülüşünügöster

Kocan Kadar Konuş vizyona iddialı girdi #gülüşünügöster

Kocan Kadar Konuş, Box Office Türkiye’nin 27-29 Mart için verdiği istatistiklere göre 2 haftada 771.682 kişilik bir izlenme oranına ulaşmış.

closeBu yazı 3 yıl 6 ay 16 gün önce yayınlanmış olduğundan güncelliğini yitirmiş veya içeriğindeki bilgilerin geçerliliği kaybolmuş olabilir. Eğer yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız lütfen bana ulaşın!

Şebnem Burcuoğlu’nun çok satan Kocan Kadar Konuş romanından uyarlanan Kocan Kadar Konuş vizyona oldukça iddialı bir giriş yaptı. Bu topraklarda yaşayan kadınlarının daha çocukken nasıl koca bulmaya programlandıklarını anlatan film, Box Office Türkiye’nin 27-29 Mart için verdiği istatistiklere göre 2 haftada 771.682 kişilik bir izlenme oranına ulaşmış.

Söz konusu kızlar arasında bulunan filmin baş karakteri 30 yaşındaki Efsun (Ezgi Mola) gerçek aşkı, sevgiyi, dürüstlüğü arar ama diğer kızlar gibi numara yapmayı, trip atmayı, erkeği parmağının ucunda oynatmayı bilmez. Bu yüzden bu yaşına kadar düzgün bir ilişkisi olmamış.

Efsun’un kadınlığın kitabını yazmış İzmirli ailesi ise ona kadınlığı öğretmeye kararlıdır. Efsun da nihayet kendini Türk kızlarına emanet eder. Ailesi tepeden tırnağa yeniledikleri Efsun’u takdim etmeye hazırlanırken Efsun’un karşısına hiç unutamadığı, üstüne yenisini koyamadığı lise aşkı Sinan (Murat Yıldırım) çıkar.

Romantik Komedi tadında olan filmin sponsorluğunu ise ünlü bir marka olan İpana üstlenmiş.

Filmi izleyen biri olarak söylemeliyim ki gerçekten çok başarılı olmuş. Türk sinemasının en iyi yapımlarından biri diyebilirim. Özellikle başrol oyuncusu Ezgi Mola başarılı oyunculuğunu bir kez daha ispatlamış. Görsellik ve çekim kalitesi de çok muazzam. Emeği geçenleri tebrik etmek gerek. Eğer izlemediyseniz mutlaka izlemenizi tavsiye ediyorum.

Sponsorlu İçerik

Bu bir tanıtım yazısıdır. İçeriğinden kaynaklı problemlerden ötürü Fozdemir Blog sorumlu tutulamaz. Eğer siz de reklam vermek istiyorsanız lütfen iletişime geçin

5 yorum

Yorum bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Yeni Youtube kanalımı keşfettiniz mi?