Kocan Kadar Konuş vizyona iddialı girdi #gülüşünügöster

Şebnem Burcuoğlu’nun çok satan Kocan Kadar Konuş romanından uyarlanan Kocan Kadar Konuş vizyona oldukça iddialı bir giriş yaptı. Bu topraklarda yaşayan kadınlarının daha çocukken nasıl koca bulmaya programlandıklarını anlatan film, Box Office Türkiye’nin 27-29 Mart için verdiği istatistiklere göre 2 haftada 771.682 kişilik bir izlenme oranına ulaşmış.

Söz konusu kızlar arasında bulunan filmin baş karakteri 30 yaşındaki Efsun (Ezgi Mola) gerçek aşkı, sevgiyi, dürüstlüğü arar ama diğer kızlar gibi numara yapmayı, trip atmayı, erkeği parmağının ucunda oynatmayı bilmez. Bu yüzden bu yaşına kadar düzgün bir ilişkisi olmamış.

Efsun’un kadınlığın kitabını yazmış İzmirli ailesi ise ona kadınlığı öğretmeye kararlıdır. Efsun da nihayet kendini Türk kızlarına emanet eder. Ailesi tepeden tırnağa yeniledikleri Efsun’u takdim etmeye hazırlanırken Efsun’un karşısına hiç unutamadığı, üstüne yenisini koyamadığı lise aşkı Sinan (Murat Yıldırım) çıkar.

Romantik Komedi tadında olan filmin sponsorluğunu ise ünlü bir marka olan İpana üstlenmiş.

Filmi izleyen biri olarak söylemeliyim ki gerçekten çok başarılı olmuş. Türk sinemasının en iyi yapımlarından biri diyebilirim. Özellikle başrol oyuncusu Ezgi Mola başarılı oyunculuğunu bir kez daha ispatlamış. Görsellik ve çekim kalitesi de çok muazzam. Emeği geçenleri tebrik etmek gerek. Eğer izlemediyseniz mutlaka izlemenizi tavsiye ediyorum.

Minik uyarı: Bu içeriği yazalı yaklaşık 5 sene geçti. İçindeki bilgilerin eskimiş olabileceğine karşı dikkatli olmanızı öneririm. Eğer güncel bir sorunuz varsa yorumda belirtmenizi rica ediyorum.
Yazar:
Sponsorlu İçerik
Tartışmaya Katılın

5 yorum

Bağlantıda kalalım

Mail adresinizi bırakın, sizi son yazılarımdan haberdar edeyim. Söz, spam olmayacak :)

Takipleşelim :)

Merhaba, ben Fatih Özdemir: Burada; deneyimlerimi, seyahatlerimi, araştırmalarımı, beğenilerimi ve eleştirilerimi sizler için arşivliyorum.

Hakkımda bilgi almak için buraya tıklayınız. Eğer sosyal medya hesaplarımdaki paylaşımlarımı takip etmek isterseniz;