Kod bilgim olmadan nasıl mobil uygulama hazırlarım?

Mobil cihazların kullanımının gün geçtikçe artması ve insanların internete daha çok akıllı telefonları üzerinden erişmesi, mobil teknolojilerin pazar payını büyük bir ölçüde arttırmaya başladı. Dünya’nın en popüler arama motoru Google’nin internet sitelerinin haricinde mobil uygulamaları da indexleme özelliğini duyurmasının ardından mobil uygulama sektörünün önemi daha da fazla artmış oldu.

10 liradan başlayan fiyatlarla en kaliteli android veya ios uygulama hizmetleri SadeceON’da! Uygun mobil uygulama indirme sayısı fiyatı ile siz de hemen SadeceON’a gelin ve uygulamalarınızın daha popüler olmasını İster indirme, ister yorum, ister 5 yıldız değerlendirme gibi çeşitli seçeneklerimizden faydalanabilir, uygulamanızı kolayca yükselişe geçirebilirsiniz!

Mobil dünyanın en çok kullanılan işletim sistemleri olan Android ve IOS platformları için uygulama çıkartmak artık zorunluluk haline geldi de denilebilir. Ciddi bir oranda artan mobil erişim pazarından pay almak için artık internet sitenizin yanı sıra mobil uygulamanızla da uygulama marketlerinde yer almanız gerekiyor.

Çok ayrı kütüphanelere ve kurallara sahip olan bu işletim sistemleri için uygulama yapmak elbette ki her yiğidin harcı değil. Bir mobil uygulama yapmak için yeterli bilgi düzeyinde değilseniz mutlaka bir uzmandan yardım almanız gerekiyor. “Kendi işimi kendim yaparım, başkası karışmasın” derseniz de sizin için önerebileceğim harika bir platform var.

goodbarber-1

Türkçe dil desteğine de kavuşan GoodBarber ile kod bilginiz olmadan uygulama hazırlamanız mümkün. İlk üye olduğunuzda başlayan 30 günlük ücretsiz deneme süreciyle birlikte platformda 4 adımda kendi uygulamanızı hazırlayabilirsiniz. Uygulamanızı tasarlayın, içeriğinizi ekleyin, son kontrolleri yapın ve uygulama mağazalarında yayınlayın. Google Play ve App Store’da native uygulamanızla yer alabilmek GoodBarber ile çok kolay hale geldi. Size geriye arkanıza yaslanıp istatistiklerinizi incelemek ve kitlenizi elinizde tutacak çalışmalar yürütmek kalıyor.

Bu yazıya yorumunuzu bırakmak için buraya tıklayınız

Blogumun e-posta bültenine abone olun

Minik uyarı: Bu içeriği yazalı yaklaşık 5 sene geçti. İçindeki bilgilerin eskimiş olabileceğine karşı dikkatli olmanızı öneririm. Eğer güncel bir sorunuz varsa yorumda belirtmenizi rica ediyorum.

Yorum bırakın

22 yorum

İnternet bağlantınızda bir sorun görünüyor. Ama yine de Fozdemir Blog'u ziyaret etmeye devam edebilirsiniz.