Fozdemir Blog
Anasayfa > Sponsorlu İçerik > LifeStyle Expo in Istanbul 2014 Fuarı sona erdi

LifeStyle Expo in Istanbul 2014 Fuarı sona erdi

190’a yakın Hong Kong ile Guangdong firmasının katıldığı ve lüks tüketim ürünlerinin sergilendiği Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşen LifeStyle Expo in İstanbul 2014 Fuarı sona erdi.

closeBu yazı 4 yıl 28 gün önce yayınlanmış olduğundan güncelliğini yitirmiş veya içeriğindeki bilgilerin geçerliliği kaybolmuş olabilir. Eğer yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız lütfen bana ulaşın!

Hong Kong, Türk iş adamlarına Asya kapılarında güvenli köprü olmak istiyor. 190’a yakın Hong Kong ile Guangdong firmasının katıldığı ve lüks tüketim ürünlerinin sergilendiği Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşen LifeStyle Expo in İstanbul 2014 Fuarı sona erdi.

Davetlisi olduğum LifeStyle Expo in Istanbul Fuarı Basın Toplantısı hakkında bilgi almak için buraya tıklayın!

Hong Kong Ticaret Geliştirme Konseyi (HKTDC) ve Guangdong Eyaleti Ticaret Departmanı (GD-DOC) tarafından Hong Kong ve Guangdong ürünleri ile tasarımlarının dünyanın önemli pazarlarında tanıtılmasına yönelik düzenlenen LifeStyle Expo in İstanbul Fuarı 12 Eylül Cuma günü ikinci kez İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda kapılarını açtı.

3 gün süren LifeStyle Expo in İstanbul Fuarı’na Türkiye ve çevre ülkelerden ithalatçılar, distribütörler, satın alma yetkilileri ve perakendeciler katıldı.

İşim gereği fuarın açılış törenine katılamamış olsam da, Cumartesi günü sergiyi gezme fırsatı elde ettim. Gerçekten çok ilginç ürünler de vardı. Özellikle yağsız olarak patates kızartan makine benim çok ilgimi çekti. Bunun dışında aylardır almak istediğim ve alamadığım Termos’u da Çinli dostlarımızla giriştiğim sıkı pazarlık sonucu 15 TL’ye kaptım :) Ve oldukça kaliteli olduğunu söyleyebilirim. Fuarda gördüğüm çok güçlü ve kaliteli şemsiyeler de ayrıca ilgimi çekti.

LifeStyle Expo in İstanbul Fuarı’nda, beş ana kategoride kaliteli lifestyle ürünler geniş bir yelpazede sunuluyor. Kategoriler; tüketici elektroniği, lüks hediyelik eşyalar, elektrikli ev aletleri, moda aksesuarları ve kol ve duvar saatlerinden oluşuyor. Fuar özellikle Hong Konglu moda tasarımcılarının ürünleri ön plana çıkarıyor. Hong Kong Ticaret Geliştirme Konseyi Avrupa Bölgesi Direktörü Stephen Wong, “Hong Kong, Çin pazarı için mükemmel bir kanal. Biz Çin’i çok iyi tanıyoruz. Hong Konglu firmalar ile iş yapmak Çin’e çok aşina olmayan firmalar için iyi bir fikir.” diyerek pazarımıza gösterdikleri ilgiye sık sık vurgu yaptı.

Katılamadığım açılış töreninden görüntüleri de sizlerle paylaşarak yazımı noktalıyorum.

Fuardan haberdar olmama vesile olan ve Basın Toplantısına davet ederek beni onurlandıran Emel Hanım’a teşekkür ediyorum :)

Sponsorlu İçerik

Bu bir tanıtım yazısıdır. İçeriğinden kaynaklı problemlerden ötürü Fozdemir Blog sorumlu tutulamaz. Eğer siz de reklam vermek istiyorsanız lütfen iletişime geçin

Yorum bırakın

Yorum bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Yeni Youtube kanalımı keşfettiniz mi?