Maximum Kart şimdi aynı anda Müzekart

Maximum Kart şimdi aynı anda Müzekart

Maximum Kart şimdi aynı anda Müzekart 61

Müzeleri ziyaret etmek benim de en keyif aldığım seyahat planlarından biridir. Gittiğim şehirde bir müze gezmediysem, o şehri tam manasıyla gezmiş sayamıyorum kendimi. Fakat bazı popüler müzelerin ücretleri malumunuz biraz pahalı.

Bu noktadan hareketle Türkiye’de yaşayan vatandaşlar müzelere rahat girebilsin diye T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından başlatılan Müzekart hizmetini eminim ki çoğunuz biliyorsunuz. Bakanlığa bağlı müzelere girişlerde kullanılabilen Müzekart’lar, satın almanızdan sonraki 1 yıl boyunca müzelere ücretsiz giriş yapmanızı sağlıyor.

Maximum_1

Bu hizmeti kendisine uyarlayan yenilikçi banka ​​Türkiye İş Bankası, bünyesindeki Maximum kredi kartlarına Müzekart özelliği getirdi. Böylelikle İş Bankası Maximum kredi kartınızla da müze ve ören yerlerini Müzekart’ınız varmış gibi 1 ay boyunca ücretsiz ziyaret edebiliyorsunuz.

Bu harika özelliği Cem Yılmaz ve Mert Fırat’ın rol aldığı eğlenceli bir reklamla duyuran İş Bankası, bu çalışmasıyla bence müşterilerine müthiş bir ayrıcalık sağlamış. (Reklamı izleyebilmek için lütfen tarayıcınızdaki Adblock tarzı reklam engelleme eklentilerini durdurunuz)

Türkiye’de ilk kez yalnızca İş Bankası kredi kartının sahip olduğu Müzekart özelliği ile her yıl 1 ay süreyle listesi dosim.kulturturizm.gov.tr adresinde yer alan T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı 300’ü aşkın müze ve ören yerini ücretsiz ziyaret edebiliyorsunuz. Kredi kartınızı müze veya ören yerinde ilk kullandığınız tarihte ücretsiz giriş süreciniz başlıyor ve bu günden başlamak üzere 30. günün sonunda sona eriyor. Üstelik takvim yılının sonunda özellik yenileniyor ve yeni girdiğiniz yılda da tekrar 1 aylık sürenizi başlatabiliyorsunuz.

Minik uyarı: Bu içeriği yazalı yaklaşık 5 sene geçti. İçindeki bilgilerin eskimiş olabileceğine karşı dikkatli olmanızı öneririm. Eğer güncel bir sorunuz varsa yorumda belirtmenizi rica ediyorum.
blank
Yazar:
Sponsorlu İçerik
Tartışmaya Katılın

Menü

Takipleşelim :)

Merhaba, ben Fatih Özdemir: Burada; deneyimlerimi, seyahatlerimi, araştırmalarımı, beğenilerimi ve eleştirilerimi sizler için arşivliyorum.

Hakkımda bilgi almak için buraya tıklayınız. Eğer sosyal medya hesaplarımdaki paylaşımlarımı takip etmek isterseniz;