Fozdemir Blog
Anasayfa > Gezdim Gördüm > Maximum Kart şimdi aynı anda Müzekart

Maximum Kart şimdi aynı anda Müzekart

İş Bankası Maximum kredi kartınızla da müze ve ören yerlerini Müzekart’ınız varmış gibi 1 ay boyunca ücretsiz ziyaret edebiliyorsunuz.

closeBu yazı 3 yıl 3 ay 18 gün önce yayınlanmış olduğundan güncelliğini yitirmiş veya içeriğindeki bilgilerin geçerliliği kaybolmuş olabilir. Eğer yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız lütfen bana ulaşın!

Müzeleri ziyaret etmek benim de en keyif aldığım seyahat planlarından biridir. Gittiğim şehirde bir müze gezmediysem, o şehri tam manasıyla gezmiş sayamıyorum kendimi. Fakat bazı popüler müzelerin ücretleri malumunuz biraz pahalı.

Bu noktadan hareketle Türkiye’de yaşayan vatandaşlar müzelere rahat girebilsin diye T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından başlatılan Müzekart hizmetini eminim ki çoğunuz biliyorsunuz. Bakanlığa bağlı müzelere girişlerde kullanılabilen Müzekart’lar, satın almanızdan sonraki 1 yıl boyunca müzelere ücretsiz giriş yapmanızı sağlıyor.

Maximum_1

Bu hizmeti kendisine uyarlayan yenilikçi banka ​​Türkiye İş Bankası, bünyesindeki Maximum kredi kartlarına Müzekart özelliği getirdi. Böylelikle İş Bankası Maximum kredi kartınızla da müze ve ören yerlerini Müzekart’ınız varmış gibi 1 ay boyunca ücretsiz ziyaret edebiliyorsunuz.

Bu harika özelliği Cem Yılmaz ve Mert Fırat’ın rol aldığı eğlenceli bir reklamla duyuran İş Bankası, bu çalışmasıyla bence müşterilerine müthiş bir ayrıcalık sağlamış. (Reklamı izleyebilmek için lütfen tarayıcınızdaki Adblock tarzı reklam engelleme eklentilerini durdurunuz)

Türkiye’de ilk kez yalnızca İş Bankası kredi kartının sahip olduğu Müzekart özelliği ile her yıl 1 ay süreyle listesi dosim.kulturturizm.gov.tr adresinde yer alan T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı 300’ü aşkın müze ve ören yerini ücretsiz ziyaret edebiliyorsunuz. Kredi kartınızı müze veya ören yerinde ilk kullandığınız tarihte ücretsiz giriş süreciniz başlıyor ve bu günden başlamak üzere 30. günün sonunda sona eriyor. Üstelik takvim yılının sonunda özellik yenileniyor ve yeni girdiğiniz yılda da tekrar 1 aylık sürenizi başlatabiliyorsunuz.

Sponsorlu İçerik

Bu bir tanıtım yazısıdır. İçeriğinden kaynaklı problemlerden ötürü Fozdemir Blog sorumlu tutulamaz. Eğer siz de reklam vermek istiyorsanız lütfen iletişime geçin

Yorum bırakın

Yorum bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Yeni Youtube kanalımı keşfettiniz mi?