Fozdemir Blog
Anasayfa > Sizler İçin Araştırdım > Monaco Card ile uluslararası para işlemleri yapmak

Monaco Card ile uluslararası para işlemleri yapmak

Uluslararası ücretsiz para gönderme özelliğiyle Paypal’a da rakip olan Monaco Card ile tanışın, bitcoin ve ethereum satın alın

Paypal’ın ülkemizden uçup gitmesinin ardından yurtdışı transferleri ve alışverişleri için çıktığımız alternatif platform arayışında yeni keşfettiğim Monaco Card’ı sizlere anlatmak istiyorum.

Hong Kong merkezli bir start-up olarak 2016’nın Haziran ayında ortaya çıkan Monaco, sunduğu fırsatlar ve özellikleriyle dünya genelinde yayılmaya başladı.

Monaco Card
Monaco Card

Ücretsiz para transferi, döviz kurlarından fazla etkilenmeden alışveriş imkanından; bitcoin ve ethereum gibi son dönemde popüler olan para birimleriyle işlem yapabilmeye kadar geniş yelpazede fırsatlar sunan Monaco, Visa ile yaptığı işbirliği kapsamında Visa’nın geçtiği (hem internette hem de pos cihazlarında) her yerde Ether ve Bitcoinlerinizi Monaco Card ile harcama imkan tanıyor.

Çok şık bir tasarıma sahip olan Monaco App ile 120 ülkeye 23 para biriminde ücretsiz para gönderimi yapabiliyorsunuz. Üstelik temassız işlemler gerçekleştirmek de mümkün.

Monaco Card güvenli mi?

Türk vatandaşlarının da kayıt olabildiği online bankacılık sistemi olan Monaco, güvenlik ve yasalar gereği sizlerden vatandaşlık bilgilerinizi de talep ediyor.

Ücretsiz ve masrafsız olan Monaco Card’ı mobil uygulama üzerinden kayıt olarak talep edebiliyorsunuz. Eğer referans linkim ile üye olursanız hesabınıza 10 Dolar yüklü olarak geliyor. Bu sayede sistemi de deneme şansı bulabilirsiniz

http://get.mona.co/IVWT/RAURpyrL8F

Fatih Özdemir

Ben Fatih Özdemir, şu an ziyaret etmekte olduğunuz fozdemir.com’da 8 yıldır blog yazıyorum. Detaylı bilgi almak için "Hakkımda" bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

2 yorum

Yorum bırakın

Yeni Youtube kanalımı keşfettiniz mi?