Fozdemir Blog
Oğuzhan Koç - Ben Hala Rüyada Cover
Oğuzhan Koç - Ben Hala Rüyada Cover
Anasayfa > Ruhumun Gıdası > Sevilen oyuncu Oğuzhan Koç’un ilk albümü “Ben Hala Rüyada”

Sevilen oyuncu Oğuzhan Koç’un ilk albümü “Ben Hala Rüyada”

Çocukluğundan beri bestelediği şarkıları, ilk albümü “Ben Hala Rüyada” ile müzikseverlerle paylaşıyor. Oğuzhan Koç’un her biri kendi söz ve bestelerinden oluşan 10 şarkısının yer aldığı albüm, Esen Müzik etiketiyle yayınlanıyor.

closeBu yazı 4 yıl 10 ay 24 gün önce yayınlanmış olduğundan güncelliğini yitirmiş veya içeriğindeki bilgilerin geçerliliği kaybolmuş olabilir. Eğer yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız lütfen bana ulaşın!
Oğuzhan Koç - Ben Hala Rüyada Cover
Oğuzhan Koç – Ben Hala Rüyada Cover

Yıllarca yayında kalan, BKM Mutfak ekibinin hazırladığı Çok Güzel Hareketler Bunlar programı hatırlıyor olmalısınız. Uzun süre Türk seyircisinin hafızasına kazınan program, Türkiye’nin tiyatroya bakış açısını bir nebze olsun değiştirmişti.

Ekip içinde en kuvvetli sese sahip olan Oğuzhan Koç, skeç aralarında söylediği şarkılarla izleyiciyi kendinden geçirmişti. Çok hoş bir ses rengine sahip olan genç oyuncunun program boyunca seslendirdiği Aduket, Domuz Gribi, Gül ki Sevgilim gibi besteleri hala internet üzerinde dinleniyor ve büyük beğeni topluyor.

Böyle bir sese sahip olmasına rağmen albüm çıkartmaması çok konuşulan ve tartışılan bir meseleydi. Sesini beğenen birçok hayranının albüm beklentilerini boşa çıkarmak istemeyen Oğuzhan Koç, ilk hamleyi yaptı!

Benim yorumumu soracak olursanız: Ben zaten albümü uzun süredir bekliyordum. Çıktığını duyar duymaz da sizlerle paylaşmak istedim. Eminim ki müzik listelerinde uzun süre yer alacak ve çok konuşulacak. Şimdiden başarılar :)

BEN HALA RÜYADA

Çocukluğundan beri bestelediği şarkıları, ilk albümü “Ben Hala Rüyada” ile müzikseverlerle paylaşıyor. Oğuzhan Koç’un her biri kendi söz ve bestelerinden oluşan 10 şarkısının yer aldığı albüm, Esen Müzik etiketiyle yayınlanıyor.

Ayy (Ben Hala Rüyada), Bu Yol Uzar, Gitsem Diyorum, Her Aşk Bir Gün Biter, Bitmedi Elem, Neşeli Ayrılık Şarkısı, Al Ahını, Yanımda Olsan şarkılarının yanı sıra “Yüzük” parçasında Oğuzhan Koç’ a yakın dostları Eser Yenenler ve İbrahim Büyükak eşlik ediyor.

  1. Ayy (Ben Hala Rüyada)
  2. Bu Yol Uzar
  3. Gitsem Diyorum
  4. Her Aşk Bir Gün Biter
  5. Bitmedi Elem
  6. Yüzük
  7. Neşeli Ayrılık Şarkısı
  8. Al Ahını
  9. Yanımda Olsan
  10. Erzincan

 

Albümü satın almak için Esenshop‘a bakabilirsiniz.

Fatih Özdemir

Ben Fatih Özdemir, şu an ziyaret etmekte olduğunuz fozdemir.com’da 8 yıldır blog yazıyorum. Detaylı bilgi almak için "Hakkımda" bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

6 yorum

Yorum bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Yeni Youtube kanalımı keşfettiniz mi?