Sevilen oyuncu Oğuzhan Koç’un ilk albümü “Ben Hala Rüyada”

Sevilen oyuncu Oğuzhan Koç’un ilk albümü “Ben Hala Rüyada”

Oğuzhan Koç - Ben Hala Rüyada Cover
Oğuzhan Koç - Ben Hala Rüyada Cover
Oğuzhan Koç - Ben Hala Rüyada Cover
Oğuzhan Koç – Ben Hala Rüyada Cover

Yıllarca yayında kalan, BKM Mutfak ekibinin hazırladığı Çok Güzel Hareketler Bunlar programı hatırlıyor olmalısınız. Uzun süre Türk seyircisinin hafızasına kazınan program, Türkiye’nin tiyatroya bakış açısını bir nebze olsun değiştirmişti.

Ekip içinde en kuvvetli sese sahip olan Oğuzhan Koç, skeç aralarında söylediği şarkılarla izleyiciyi kendinden geçirmişti. Çok hoş bir ses rengine sahip olan genç oyuncunun program boyunca seslendirdiği Aduket, Domuz Gribi, Gül ki Sevgilim gibi besteleri hala internet üzerinde dinleniyor ve büyük beğeni topluyor.

Böyle bir sese sahip olmasına rağmen albüm çıkartmaması çok konuşulan ve tartışılan bir meseleydi. Sesini beğenen birçok hayranının albüm beklentilerini boşa çıkarmak istemeyen Oğuzhan Koç, ilk hamleyi yaptı!

Benim yorumumu soracak olursanız: Ben zaten albümü uzun süredir bekliyordum. Çıktığını duyar duymaz da sizlerle paylaşmak istedim. Eminim ki müzik listelerinde uzun süre yer alacak ve çok konuşulacak. Şimdiden başarılar :)

BEN HALA RÜYADA

Çocukluğundan beri bestelediği şarkıları, ilk albümü “Ben Hala Rüyada” ile müzikseverlerle paylaşıyor. Oğuzhan Koç’un her biri kendi söz ve bestelerinden oluşan 10 şarkısının yer aldığı albüm, Esen Müzik etiketiyle yayınlanıyor.

Ayy (Ben Hala Rüyada), Bu Yol Uzar, Gitsem Diyorum, Her Aşk Bir Gün Biter, Bitmedi Elem, Neşeli Ayrılık Şarkısı, Al Ahını, Yanımda Olsan şarkılarının yanı sıra “Yüzük” parçasında Oğuzhan Koç’ a yakın dostları Eser Yenenler ve İbrahim Büyükak eşlik ediyor.

  1. Ayy (Ben Hala Rüyada)
  2. Bu Yol Uzar
  3. Gitsem Diyorum
  4. Her Aşk Bir Gün Biter
  5. Bitmedi Elem
  6. Yüzük
  7. Neşeli Ayrılık Şarkısı
  8. Al Ahını
  9. Yanımda Olsan
  10. Erzincan

 

Albümü satın almak için Esenshop‘a bakabilirsiniz.

Minik uyarı: Bu içeriği yazalı yaklaşık 7 sene geçti. İçindeki bilgilerin eskimiş olabileceğine karşı dikkatli olmanızı öneririm. Eğer güncel bir sorunuz varsa yorumda belirtmenizi rica ediyorum.
blank
Yazar:
Fatih Özdemir
Tartışmaya Katılın

6 yorum

Menü

Takipleşelim :)

Merhaba, ben Fatih Özdemir: Burada; deneyimlerimi, seyahatlerimi, araştırmalarımı, beğenilerimi ve eleştirilerimi sizler için arşivliyorum.

Hakkımda bilgi almak için buraya tıklayınız. Eğer sosyal medya hesaplarımdaki paylaşımlarımı takip etmek isterseniz;