One Direction’ın Zayn’ı cesaret sınırını zorladı!

One Direction’ın Zayn’ı cesaret sınırını zorladı!

Zayn Malik - Veronica - The Sexy Assistant
Zayn Malik - Veronica - The Sexy Assistant
Zayn Malik Veronica
Zayn Malik Veronica

İngiltere’nin Yetenek Sizsiniz yarışması olan The X Factor‘de jüri üyesinin önerisiyle toplanıp bir müzik grubu haline gelen One Direction ekibi üçüncü yılına girdi. Dünyanın her ülkesinde geniş bir hayran kitlesine ulaştı. Ve yıldönümlerinde hayranlarının karşısına Best Song Ever şarkıları için şok edici bir klipte ortaya çıktı.

Klasik yabancı video kliplerindeki gibi bir hikayeyle başlayan klipte sadece 5 kişilik One Direction ekibi oynuyor, ama klipte 10 kişi var.

Özel makyajlarla kendilerinden yepyeni karakterler çıkaran ekibin en cesuru seksi asistan rolüyle karşımıza çıkan Zayn Malik oldu. Klip için kadın kılığına girdi.

Ekibin diğer üyeleri olan Louis Tomlinson ve Niall Horan tanınamayacak bir halde yaşlanarak, prodüktör kılığında klipte yer aldı. Pazarlama asistanı olarak karşımıza çıkan Harry Styles’a ise Koreografisiyle Liam Payne eşlik etti.

Kendileri hakkında çeşitli söylemlerde bulunan magazin eleştirmenlerine rağmen büyük bir cesaret gösteren One Direction ekibini tebrik etmemek elde değil.

ONE DIRECTION – BEST SONG EVER

Minik uyarı: Bu içeriği yazalı yaklaşık 7 sene geçti. İçindeki bilgilerin eskimiş olabileceğine karşı dikkatli olmanızı öneririm. Eğer güncel bir sorunuz varsa yorumda belirtmenizi rica ediyorum.
blank
Yazar:
Fatih Özdemir
Tartışmaya Katılın

7 yorum

Menü

Takipleşelim :)

Merhaba, ben Fatih Özdemir: Burada; deneyimlerimi, seyahatlerimi, araştırmalarımı, beğenilerimi ve eleştirilerimi sizler için arşivliyorum.

Hakkımda bilgi almak için buraya tıklayınız. Eğer sosyal medya hesaplarımdaki paylaşımlarımı takip etmek isterseniz;