Seçkin Özdemir: Yoğun bir şekilde Jude Law’a benzetiliyorum

Seçkin Özdemir
Seçkin Özdemir

Zamanında Gnctrkcll Play programını sunarak Gnctrkcll’in yüzü haline gelen Seçkin Özdemir, o günden bu güne başarılı bir yükseliş gerçekleştirdi. Ardı ardına gelen dizilerle birlikte tanınırlılığını iyice artıran Seçkin Özdemir ile 2008 yılında bir röportaj gerçekleştirmiştim. Röportajdan yıllar sonra Muhteşem Yüzyıl’da Leo, Al Yazmalım’da İlyas, Bir Aşk Hikayesi dizisinde ise Korkut Ali karakterini canlandırdı.


25 Ağustos 1981 yılında dünyaya gelen genç oyuncu anne tarafından Yunanistan Türklerinden, baba tarafından ise Sinoplu olduğunu belirtiyor. Kocaeli Üniversitesi İktisat Bölümü mezunu olan Seçkin, Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi de almış. Koyu bir Galatasaray taraftarı olan Seçkin Özdemir’e hayatındaki en eğlenceli anlarını sordum. Röportaja aşağıdan ulaşabilirsiniz. Yazılanlar 2008 yılından kaldığı için, şimdiye kadar hayatında pek çok şey değişmiş olabilir, bilginize :)

Fatih Özdemir – Röportör / Merhaba Seçkin Özdemir! Nasıl bir kişiliğe sahip olduğundan biraz bahseder misin?

Seçkin Özdemir / Merhaba! İşkolik bir adamım. 24 saat iş düşünüyorum diyebilirim. Hırslıyım. Olduğu yerden mutlu olmayan bir karakterim var, hep daha fazlasını isterim. Bu bazen sinir bozucu olabiliyor. Eğlenceli bi adam olduğumu da söyleyebilirim.

Fatih Özdemir / Gnctrkcll Play programında sunuculuğa nasıl başladınız?

Seçkin Özdemir / 4 sene önce birkaç tane program sunuyordum ben Number One TV’de. Sonra Önder Kızılkan’la birlikte bir TV show projesi hazırladık. Foster’s projeyi çok beğendi ve faraş olarak Number One TV’de programı yapmaya başladık. Çok eğlenceli ve farklı bir programdı. Ardından Gnctrkcll de bizimle çalışmak istedi ve biz de Play’i hazırladık. 2 senedir devam ediyor. Sponsorum da ben de çok mutluyuz yaptığımız işten. Ama sürekli yenilikler yapıyoruz tabiki.

Fatih Özdemir / Gnctrkcll’in sitesinde size özel ayrılan bir sayfa ve kocaman bir fotoğrafınızın olması nasıl bir duygu?

Seçkin Özdemir / Çok hoş bir duygu tabiki. Gnctrkcll çok büyük bir marka ve Türkiye’nin en büyük gençlik kulübü. Bu kulübün TV programı yüzü olmak ve sitede bu şekilde yer almak büyük bir keyif.

Fatih Özdemir / İzleyicilerin sizi yeteri kadar tanıdığına inanıyor musunuz? (Tekrar hatırlatırım ki röportaj 2008 yılına ait)

Seçkin Özdemir /İzleyicilerin beni yeteri kadar tanıdığına inanmıyorum. Çünkü; ben henüz tam olarak kendimi anlatamadım.

Fatih Özdemir / Ünlü olmanın getirdiği faydalar veya zararlar var mıdır?

Seçkin Özdemir / Zararını görecek kadar ünlü değilim. Şuan yaşadıklarım keyif veren şeyler.

Fatih Özdemir / Planladığınız dizi veya sinema filmi projeleriniz var mı?

Seçkin Özdemir / Sinema projesi vardı. Ama şehir dışı olduğu için olamadı. Ama şimdi yeni dizi var. Söylemeyim sürpriz olsun.

Fatih Özdemir / Bu zamana kadar yaptığınız en büyük çılgınlığı sorsam… ?

Seçkin Özdemir / En büyük değil ama birkaç gün önce arkadaşlarıma biber gazı sıktım, çok eğlendim:) Bütün gün gözü yaşlı gezdiler.

Fatih Özdemir / Benzetildiğiniz biri var mı?

Seçkin Özdemir / Jude law’a benzetiliyorum yoğun bir şekilde, ama o benden çok daha yakışıklı.

Fatih Özdemir / Yapmaktan keyif aldığınız ya da korktuğunuz şeyler var mı?

Seçkin Özdemir / Böceklerden tırsarım başka bi fobim yok, internet inanılmaz bi nimet elimden geldiğince faydalanmaya çalışıyorum, futbol çok severim ama GS ve milli takım maçları harici pek izlediğim söylenemez. Extreme sporları severim, tehlike bana keyif veriyor.

Fatih Özdemir / İzlemekten keyif aldığınız TV programları neler?

Seçkin Özdemir / Genelde yabancı TV showlarını izliyorum. Onlar çok daha eğlenceli. Bunun dışında National Geograpic Wild izlerim, Crime & Investigation takip ederim. Tabiki Discovery olmazsa olmazlarımdandır. Brainiac, Yengeç Avı, Mythbusters vs..

Fatih Özdemir / Ne tür müzikler dinlemeyi seviyorsunuz?

Seçkin Özdemir / Müzik tercihlerim değişkenlik gösterebiliyor. Sürekli şunu dinliyorum diyemem. Moduma göre dans, pop, jazz, lounge… Türkçe müzikte dinlerim. Ama son zamanlarda soft rock, soft pop, soul dinliyorum diyebilirim.

Fatih Özdemir / Sizi sevenlere tavsiyeleriniz var mı?

Seçkin Özdemir / Hayranlarıma saygım sonsuz. Çok değer veriyorum hepsine. Onlarla beraber daha çok şey yapacağız.

Fatih Özdemir / Son kez bir şey deme şansı veriyoruz :) ?

Seçkin Özdemir / Öptüm çok ..:))

Fatih Özdemir / Röportaj için teşekkür ediyor, kariyerinizde başarılar diliyorum!

Fatih Özdemir 2008 / Başka bir yerde yayınlanması ve kopyalanması yasaktır.

Bu yazıya yorumunuzu bırakmak için buraya tıklayınız

Blogumun e-posta bültenine abone olun

Minik uyarı: Bu içeriği yazalı yaklaşık 9 sene geçti. İçindeki bilgilerin eskimiş olabileceğine karşı dikkatli olmanızı öneririm. Eğer güncel bir sorunuz varsa yorumda belirtmenizi rica ediyorum.

Yorum bırakın

76 yorum

İnternet bağlantınızda bir sorun görünüyor. Ama yine de Fozdemir Blog'u ziyaret etmeye devam edebilirsiniz.