Fozdemir Blog
Anasayfa > Ruhumun Gıdası > Sertab Erener’in eşsiz sesini yakından gördüm ‪#‎zorludaparktayız‬

Sertab Erener’in eşsiz sesini yakından gördüm ‪#‎zorludaparktayız‬

Zorlu Center Alışveriş Merkezi’nin “Parktayız” konseptli açıkhava konserlerinin başlangıç programı olan Sertab Erener’in açıkhava konserindeydim.

closeBu yazı 3 yıl 5 ay 15 gün önce yayınlanmış olduğundan güncelliğini yitirmiş veya içeriğindeki bilgilerin geçerliliği kaybolmuş olabilir. Eğer yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız lütfen bana ulaşın!

Geçtiğimiz Pazar günü Zorlu Center Alışveriş Merkezi‘nin “Parktayız” konseptli açıkhava konserlerinin başlangıç programı olan Sertab Erener‘in açıkhava konserindeydim. Soprano seviyesindeki etkileyici sesinden dolayı ve ülkemize Eurovision’da birinciliği getiren tek sanatçı olduğu için onun bendeki yeri oldukça ayrıdır. Bir de bunun üzerine konserdeki sempatik performansını eklenince; Sertab Erener, Türkiye’deki en beğendiğim sanatçılar listemde ilk sıralara yerleşmiş oldu :)

Bu harika açıkhava konserin bir diğer amacı da şuanda Zorlu Center Performans Sanatları Merkezi‘ne gelen ve Türkiye’de sergilenmesi 7 milyon dolarlık bir maliyet gerektiren, 25 yıllık efsane Broadway müzikali The Phantom of The Opera (Operadaki Hayalet)’nın tanıtımı ve Sertab Erener’in müzikalin en popüler parçalarını seslendirmesiydi.

Biz de konserin ardından Zorlu PSM’deki Operadaki Hayalet müzikaline girme fırsatı elde ederek Pazar günü tam kadro ile yapılan seansını izledik. The Phantom of The Opera müzikali hakkındaki görüşlerimle ilgili yazıya ulaşmak için buraya tıklayınız.

Sertab Erener’in en beğendiğim parçalarını ve The Phantom of The Opera müzikalinin en etkileyici şarkılarını seslendirdiği performansını sizler için kayda almıştım. Fakat geçmişteki telif hakkı deneyimlerim nedeniyle internete yükleyemedim :) Bu yüzden sadece yukarıdaki Instagram videosunu sizlerle paylaşabiliyorum.

Fatih Özdemir

Ben Fatih Özdemir, şu an ziyaret etmekte olduğunuz fozdemir.com’da 8 yıldır blog yazıyorum. Detaylı bilgi almak için "Hakkımda" bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

2 yorum

Yorum bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Yeni Youtube kanalımı keşfettiniz mi?