Sertab Erener’in eşsiz sesini yakından gördüm ‪#‎zorludaparktayız‬

Sertab Erener’in eşsiz sesini yakından gördüm ‪#‎zorludaparktayız‬

Sertab Erener'in eşsiz sesini yakından gördüm ‪#‎zorludaparktayız‬ 59

Geçtiğimiz Pazar günü Zorlu Center Alışveriş Merkezi‘nin “Parktayız” konseptli açıkhava konserlerinin başlangıç programı olan Sertab Erener‘in açıkhava konserindeydim. Soprano seviyesindeki etkileyici sesinden dolayı ve ülkemize Eurovision’da birinciliği getiren tek sanatçı olduğu için onun bendeki yeri oldukça ayrıdır. Bir de bunun üzerine konserdeki sempatik performansını eklenince; Sertab Erener, Türkiye’deki en beğendiğim sanatçılar listemde ilk sıralara yerleşmiş oldu :)

Fatih Özdemir (Fozdemir) (@fozdemircom) tarafından paylaşılan bir video ()

Bu harika açıkhava konserin bir diğer amacı da şuanda Zorlu Center Performans Sanatları Merkezi‘ne gelen ve Türkiye’de sergilenmesi 7 milyon dolarlık bir maliyet gerektiren, 25 yıllık efsane Broadway müzikali The Phantom of The Opera (Operadaki Hayalet)’nın tanıtımı ve Sertab Erener’in müzikalin en popüler parçalarını seslendirmesiydi.

Biz de konserin ardından Zorlu PSM’deki Operadaki Hayalet müzikaline girme fırsatı elde ederek Pazar günü tam kadro ile yapılan seansını izledik. The Phantom of The Opera müzikali hakkındaki görüşlerimle ilgili yazıya ulaşmak için buraya tıklayınız.

Sertab Erener’in en beğendiğim parçalarını ve The Phantom of The Opera müzikalinin en etkileyici şarkılarını seslendirdiği performansını sizler için kayda almıştım. Fakat geçmişteki telif hakkı deneyimlerim nedeniyle internete yükleyemedim :) Bu yüzden sadece yukarıdaki Instagram videosunu sizlerle paylaşabiliyorum.

Minik uyarı: Bu içeriği yazalı yaklaşık 5 sene geçti. İçindeki bilgilerin eskimiş olabileceğine karşı dikkatli olmanızı öneririm. Eğer güncel bir sorunuz varsa yorumda belirtmenizi rica ediyorum.
blank
Yazar:
Fatih Özdemir
Tartışmaya Katılın

2 yorum

Menü

Takipleşelim :)

Merhaba, ben Fatih Özdemir: Burada; deneyimlerimi, seyahatlerimi, araştırmalarımı, beğenilerimi ve eleştirilerimi sizler için arşivliyorum.

Hakkımda bilgi almak için buraya tıklayınız. Eğer sosyal medya hesaplarımdaki paylaşımlarımı takip etmek isterseniz;