Fozdemir Blog
Su Sirki
Su Sirki
Anasayfa > Sponsorlu İçerik > İtalya’nın ünlü Su Sirki’ndeydim

İtalya’nın ünlü Su Sirki’ndeydim

Zeytinburnu Kazlıçeşme Meydanı’na kurulan İtalya’nın ünlü Su Sirki’ni dün akşam izleme fırsatı buldum.

closeBu yazı 7 yıl 3 ay 9 gün önce yayınlanmış olduğundan güncelliğini yitirmiş veya içeriğindeki bilgilerin geçerliliği kaybolmuş olabilir. Eğer yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız lütfen bana ulaşın!

Gelelim İtalyan Sirki’nin muhteşem ve eğlenceli görsel şölenine. Bu benim ilk sirk deneyimim değil. Önceden yine Zeytinburnu’ndaki bir alışveriş merkezinin bahçesine kurulan dünyaca ünlü bir sirki daha izleme fırsatı bulmuştum. Fakat Su Sirki’nin ondan daha başarılı ve profesyonel olduğunu söylemek mümkün. Sirkten görüntüler ve fotoğraflarla derlediğim incelemem yazının devamında.

GERÇEKTEN ZOR İŞ :)

Öncelikle bize gösteriyi sunan Togni ailesinin 4. kuşağını tebrik etmek istiyorum. Çünkü yaptıkları iş gerçekten de iş değil. Anca zevk alınıyorsa yapılabilecek bir iş. Ama aldıkları keyif zaten gözlerinden okunuyordu : ) Bazı anlarda, yaptıkları akrobasi hareketleriyle yüreklerimizi ağızlarımıza getirdikleri de söylenebilir : )

TÜRKLER AZ, TURİST ÇOK!

Dünyaca ünlü İtalyan Sirki’ni izlemeye gelen Türklerle, turistlerin sayısını oranladığımızda turist sayısının, Türklerin sayısını fazlasıyla katladığını görmek mümkün. İstanbul turist çeken bir şehir olmasaydı, sirkin izleyici alacağını bile düşünmezdim. Çünkü Türk halkı ne yazık ki bu tür etkinliklere karşı ilgisiz.

YAVRU ASLAN: SİMBAD

Dünyada her kula nasip olmayacak bir şey de yaptım. Yavru aslan Simbad’ı kucağıma aldım. O kadar sevimli ki, köpek görsem daha fazla korkardım : ) Artık aslan ve köpek kıyaslamasını siz yapın : )

SİRKTEN GÖRÜNTÜLER

Gösteriyi bir yandan izlerken, bir yandan da sizlere sunmak için video ve fotoğraflar çektim. Gösterinin tamamını çekmedim tabi ki : ) İlk başlarından kısa kısa görüntüler sundum. Asıl gösterilerin gerçekleştiği son bölümleri görmek için bu muhteşem sirki mutlaka izlemenizi öneriyorum.

KISA GÖRÜNTÜLER

Sponsorlu İçerik

Bu bir tanıtım yazısıdır. İçeriğinden kaynaklı problemlerden ötürü Fozdemir Blog sorumlu tutulamaz. Eğer siz de reklam vermek istiyorsanız lütfen iletişime geçin

4 yorum

Yorum bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Yeni Youtube kanalımı keşfettiniz mi?