İstanbul’un en lezzetli pizzaları The Upper Crust’ta!

İstanbul’un en lezzetli pizzaları The Upper Crust’ta!

İstanbul'un en lezzetli pizzaları The Upper Crust'ta! 59

Boston’un en iyi pizzacısı The Upper Crust Pizzeria, Nisan 2009’da açılan Beşiktaş şubesiyle Türkiye’ye de giriş yaptı. Özel tarifli domates sosunun yayıldığı incecik pizza hamurunun çıtırlığına tat katan taze sebzenin, çeşit çeşit peynirin, tavuk, et ve deniz mahsülünün sihirli karışımlarıyla tadına doyulmaz bir damak festivali yaratan The Upper Crust Pizzeria, hem keyfine hem sağlığına düşkün pizza tutkunlarının vazgeçilmezi oldu bile!

Ekim 2011’de açılan Bebek Şubesiyle birlikte The Upper Crust Pizzeria İstanbulluların vazgeçilmez pizzacısı olmaya aday hale geldi.

Ben de fazla vakit kaybetmeden Bebek Şubesinde bu lezzetli pizzaları tatmaya gittim :)

AMERİKA’DAN SONRA İLK ŞUBE

Boston’un en iyi pizzacısı seçilen The Upper Crust Pizzeria; Amerika’dan sonra ilk şubesini de İstanbul’a açmış oldu.

The Upper Crust’ta 35 cmlik (Large) ve 45 cmlik (XLarge) boyutlarda onlarca çeşitte pizza bulunuyor. İncecik hamur üzerinde gerçek pizzanın tadını şimdilik Beşiktaş ve Bebek şubelerinde deneyebilirsiniz!

The Upper Crust Award

Aslında bütün pizza çeşitleri birbirinden harika! Fakat Bub’s BBQ Chicken ve Rıfat’ın Acılı Pizza’sının en çok tercih edilen çeşitlerinden olduklarını öğredik.

İletişim bilgilerini aşağıda verdim. İstanbul’da gerçek pizzayı nerede yiyebilirim diye düşünüyorsanız, The Upper Crust Pizzeria sizin için en iyi tercih olacak!

Çırağan Şubesi: Çırağan Cad. No: 35 Beşiktaş – İstanbul / 227 5 227
Bebek Şubesi: Küçük Bebek Cad. No: 6 Bebek – İstanbul / 265 0 266

http://www.uppercrustturkiye.com

Minik uyarı: Bu içeriği yazalı yaklaşık 8 sene geçti. İçindeki bilgilerin eskimiş olabileceğine karşı dikkatli olmanızı öneririm. Eğer güncel bir sorunuz varsa yorumda belirtmenizi rica ediyorum.
blank
Yazar:
Sponsorlu İçerik
Tartışmaya Katılın

Menü

Takipleşelim :)

Merhaba, ben Fatih Özdemir: Burada; deneyimlerimi, seyahatlerimi, araştırmalarımı, beğenilerimi ve eleştirilerimi sizler için arşivliyorum.

Hakkımda bilgi almak için buraya tıklayınız. Eğer sosyal medya hesaplarımdaki paylaşımlarımı takip etmek isterseniz;