Fozdemir Blog
Anasayfa > Sizler İçin Araştırdım > TransferGO Türkiye’ye geldi, artık yurtdışına para göndermek daha kolay ve güvenli

TransferGO Türkiye’ye geldi, artık yurtdışına para göndermek daha kolay ve güvenli

Ülkemize gelen yurtdışındaki fintechlerin yaka paça dışarı çıkarılmasına son yıllarda fazlasıyla şahit oluyoruz. Paypal da bu mağdurlardan biri ve uzun zamandır Türkiye pazarında yok.

Yurtdışına para göndermek için SWIFT ve Western Union gibi servislere fahiş fiyatlar ödemekten kurtaracak bazı dünyaca ünlü fintech startupları ülkemize de gelmeye başladılar. Bunlardan bence en başarılısı, ülkemize hızlı bir giriş yapan TransferGO.

Ülkemizde Ziraat Bankası‘yla işbirliği yapan TransferGO ile ülkemizden yurtdışına ve yurtdışından ülkemize dilediğiniz banka hesabına para transferi yapmak çok kolay hale geldi. Web sitesinin yanı sıra mobil uygulamasını indirerek de saniyeler içerisinde para gönderebildiğiniz serviste ücretsiz para gönderim imkanı da sunuluyor.

Türkiye’ye yeni giriş yapan TransferGO, pazarda tutunabilmek için kesenin ağzını da biraz açmış durumda. Eğer bu davet linkini kullanarak para transferi yaparsanız hesabınıza 10 Poundluk bir ekstra hediye para da gönderiliyor olacak: http://trgo.co/en/r/fozdemir

Üye olduktan sonra siz de arkadaşlarınızı TransferGO‘ya davet ederek aynı miktarda para kazanabilirsiniz.

Keyifli harcamalar :)

Fatih Özdemir

Ben Fatih Özdemir, şu an ziyaret etmekte olduğunuz fozdemir.com’da 8 yıldır blog yazıyorum. Detaylı bilgi almak için "Hakkımda" bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

2 yorum

Yorum bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Yeni Youtube kanalımı keşfettiniz mi?