Fozdemir Blog
Anasayfa > Sponsorlu İçerik > Turkcell’den erkekleri düşünen şaşırtıcı bir teknoloji geldi #GollerKüpede

Turkcell’den erkekleri düşünen şaşırtıcı bir teknoloji geldi #GollerKüpede

Turkcell bu sefer olayı iyice aştı. Maç skorlarını takip edebildiğiniz Goller Cepte uygulamasına yeni bir özellik getirerek, giyilebilir teknolojiler furyasında çığır açacak nitelikte bir ürün geliştirdi.

closeBu yazı 3 yıl 5 ay 12 gün önce yayınlanmış olduğundan güncelliğini yitirmiş veya içeriğindeki bilgilerin geçerliliği kaybolmuş olabilir. Eğer yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız lütfen bana ulaşın!

Turkcell bu sefer olayı iyice aştı. Maç skorlarını takip edebildiğiniz Goller Cepte uygulamasına yeni bir özellik getirerek, giyilebilir teknolojiler furyasında çığır açacak nitelikte bir ürün geliştirdi.

Goller_Cepte_600x450#GollerKüpede; doğum günlerinde, evlenme yıl dönümlerinizde gözünüzü sevdiğinizden bir an bile ayırmadan maçı takip edebilmenizi sağlayan ileri bir teknoloji. Ligin tüm heyecanını çok şık bir çift küpeye gizlendi. Bu teknolojiyle nerede olursanız olun takımınızın maçını sevdiğinizin yüzünden takip edebileceksiniz.

Sevdiğinize hediye ettiğiniz küpeleri Goller Cepte uygulaması ile eşleştiriyorsunuz, hepsi bu kadar! Takımınız gol attığında sol küpe, gol dediğinde ise sağ küpe yanmaya başlayacak. Böylelikle gözünüzü ondan ayırmadan maç skorunu takip edebileceksiniz.

Bu ileri teknoloji bugün İstanbul Kanyon’daki Turkcell’de görücüye çıkacak. Aşağıdaki videoyu izlediğinizde herşeyi daha da net anlayacaksınız aslında. Oldukça ilginç değil mi? :)

Videoyu görebilmek için lütfen kullandığınız reklam engelleyici eklentilerini pasif hale getiriniz.

Sponsorlu İçerik

Bu bir tanıtım yazısıdır. İçeriğinden kaynaklı problemlerden ötürü Fozdemir Blog sorumlu tutulamaz. Eğer siz de reklam vermek istiyorsanız lütfen iletişime geçin

2 yorum

Yorum bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  • hakikaten reklam endüstrisinde fark yaratan tarzları var kesinlikle kaliteli ve kolaylık sağlıyabilicekleri calısmaları var tesekkurler admin basarılarınızın devamını dierlim.

  • Bu turkcellin reklamlarına bayılıyorum ya hep ilgi çekici farklı bir şeyler yapıyorlarYeni Youtube kanalımı keşfettiniz mi?