Ucuza Bilet Almak Artık Çok Daha Kolay!

Türk Hava Yolları şirketi Anadolu Jet, gerek müşteri memnuniyeti gerekse cazip imkânlar dâhilindeki uçak bileti satışları ile daha geniş kitlelere seslenmeye devam ediyor. Türkiye’nin hemen hemen her noktasına düzenlenen seferler ile herkes dilediği noktaya uçabilmenin keyfine varıyor. “Uçmayan Kalmasın” mottosuyla harekete geçen Anadolu Jet, Türkiye’nin ulaşım ihtiyacını ekonomik imkânlar dâhilinde karşılamaya çalışıyor. Tüm uçuş seferlerini, 34 uçaklık filosu, 42 havalimanı ve 67 parkuru aracılığıyla gerçekleştiriliyor. Müşteri memnuniyetini ve güler yüzlü hizmet anlayışını her şeyin üzerinde tutan uçak şirketi, bilet satışlarını hem online platform hem de bayiler üzerinden yapıyor. Ucuz uçak bileti almanın kolaylığını siz de Anadolu Jet ile yaşayabilirsiniz.

Şehir Rehberi ile Daha Hazırlıklı Bir Tatil Geçirin!

Konforlu ve modern bir seyahat geçirmenizi amaç edinen Anadolu Jet; İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa ve Adana gibi pek çok şehrin şehir rehberliğini üstleniyor. Gitmek istediğiniz şehri platform üzerinden seçerek genel bilgilerin yanı sıra gezilecek yerler, doğal güzellikler, yeme-içme ve alışveriş gibi pek çok alandaki bilgilerine de ulaşabilirsiniz. Böylelikle gideceğiniz şehir hakkında daha fazla bilgi edinerek hazırlıklı bir tatil planı yapabilirsiniz.

Anadolu Jet Dünyasında Avantajlar

Türkiye’nin en avantajlı uçak firmalarından birisi olan Anadolu Jet, birbirinden farklı kampanyaları ve avantajlı hizmetleri ile müşterilerini memnun etmeyi başarıyor. Seyahat sigortası, araç kiralama, yolcu salonu, Miles&Smiles, ücretli koltuk seçimi, Primeclass Lounge, sunulan başlıca hizmet seçenekleri arasında değerlendiriliyor. Travel Guard Seyahat Sigortası ismiyle geçen hizmet seçeneği; uçuş rötarından tıbbi yardıma, seyahat iptalinden bagaj kaybına ve çeşitli beklenmedik durumlara karşı seyahatinizi teminat altına alıyor.

Seyahat süresince sizi güvence altına alan uçak firması, uçağınızın iniş yapmasından sonra araç kiralama imkânları da sağlıyor. Bu sayede gideceğiniz noktaya konforlu ve hızlı şekilde ulaşabiliyorsunuz. Yolculuk süreniz boyunca yolcu salonunda bavullarınızla birlikte uçuş saatinizi bekleyebilirsiniz. Hesabınızda biriken miller ile hak kazanmış olduğunuz ödül biletlerinizi ve refakatçi biletlerinizi, Anadolu Jet veya Türk Hava Yolları uçuşlarında geçerli mil değerleri ile kullanabilirsiniz. Uçak biletlerinizi giriş kısımda salon görevlisine göstererek Premeclass Özel Yolcu Salonu’ndan indirimli olarak yararlanabilirsiniz.

Minik uyarı: Bu içeriği yazalı yaklaşık 3 sene geçti. İçindeki bilgilerin eskimiş olabileceğine karşı dikkatli olmanızı öneririm. Eğer güncel bir sorunuz varsa yorumda belirtmenizi rica ediyorum.
Yazar:
Sponsorlu İçerik
Tartışmaya Katılın

Takipleşelim :)

Merhaba, ben Fatih Özdemir: Burada; deneyimlerimi, seyahatlerimi, araştırmalarımı, beğenilerimi ve eleştirilerimi sizler için arşivliyorum.

Hakkımda bilgi almak için buraya tıklayınız. Eğer sosyal medya hesaplarımdaki paylaşımlarımı takip etmek isterseniz;

İnternet bağlantınızda bir sorun görünüyor. Ama yine de Fozdemir Blog'u ziyaret etmeye devam edebilirsiniz.