Uygur Tiyatrosu’nun oyunlarıyla kahkaha tufanına hazır olun

Uygur Tiyatrosu’nun oyunlarıyla kahkaha tufanına hazır olun

Uygur Tiyatrosu'nun oyunlarıyla kahkaha tufanına hazır olun 59

Geçtiğimiz yıllarda yapmış olduğum röportajla kendisini daha da yakından tanıdığım değerli büyüğüm Behzat Uygur, kurdukları Süheyl ve Behzat Uygur Tiyatrosu’nun bünyesinde birbirinden eğlenceli oyunlarını sergilemeye devam ediyorlar. Oldukça başarılı oyunculara sahip olan ekip, çıkarttıkları oyunlarda da bu başarıyı gözler önüne sermiş.

İstanbul’da bulunduğum dönemlerde oyunlarına gitmek için fırsat kolluyordum fakat bir türlü tarihlerimi denk getiremiyordum. Ama sonunda mevcuttaki iki oyunlarını da izleme fırsatı bulabildim :)

Bu yıl dönüşümlü olarak oynadıkları Dünyanın Sonu.NET ve Hassta Etme Adamı oyunlarını izleyen biri olarak, seyirci gözüyle oldukça keyif aldığımı ve eğlendiğimi belirtmek isterim. Oyunlarındaki seyirci etkileşimleri ve oyun sonundaki seyirci sohbetleri tiyatroyu diri tutacak çok özel detaylardan birkaçı bana göre. Oyunların kendilerine özel şarkılarıyla verilen müzikal havası da oldukça başarılıydı. Heyecanı kaçmasın diye çok fazla spoiler vermek istemiyorum ama Önder Keskin’in bazı absürd sahnelerindeki başarılı oyunculuğu takdir edilmeye değerdi.

Eğer siz de 2 saat boyunca kahkaha dolu dakikalar yaşamak istiyorsanız; oyunlar, seanslar ve biletlerle ilgili detaylı bilgi için uygurgosteri.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

HASSTA ETME ADAMI

DÜNYANIN SONU.NET

Minik uyarı: Bu içeriği yazalı yaklaşık 5 sene geçti. İçindeki bilgilerin eskimiş olabileceğine karşı dikkatli olmanızı öneririm. Eğer güncel bir sorunuz varsa yorumda belirtmenizi rica ediyorum.
blank
Yazar:
Fatih Özdemir
Tartışmaya Katılın

1 yorum

Menü

Takipleşelim :)

Merhaba, ben Fatih Özdemir: Burada; deneyimlerimi, seyahatlerimi, araştırmalarımı, beğenilerimi ve eleştirilerimi sizler için arşivliyorum.

Hakkımda bilgi almak için buraya tıklayınız. Eğer sosyal medya hesaplarımdaki paylaşımlarımı takip etmek isterseniz;